Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 7d. 09:43

Lietuvoje debiutuoja nauja vaikinų grupė skambiu pavadinimu „Top vyrai“

„Top vyrai“
Pauliaus Stravinsko nuotr. / „Top vyrai“

Pramogų pasaulyje – naujiena. Šiandien prisistato naujas trio – vaikinų grupė „Top vyrai“. Jos nariai – Gytis Balčiūnas, Antanas Jonušas ir Mantas Buckus.

„Mus suvedė likimas, mama, muzika ir prodiuseriai“, – sako debiutantai. Atlikėjai turi muzikinius išsilavinimus: groja ne vienu instrumentu, puikiai dainuoja, todėl scenoje jausis lyg žuvys vandenyje.

„Top vyrai“ nenorėjo debiutuoti scenoje tik su vienu kūriniu, todėl džiaugiasi, jog iš karto turi pilną koncertinę programą ir dirba įrašų studijoje su būsimais darbais. „Šiuo metu galime pasidžiaugti turintys net 10 savo dainų, o pirmasis mūsų kūrinys bus pristatytas per kelias savaites“, – sako dainininkai.

Pauliaus Stravinsko nuotr./„Top vyrai“
Pauliaus Stravinsko nuotr./„Top vyrai“

Šmaikštūs ir drąsūs „Top vyrai“ juokauja, kad turi specifinę auditoriją. „Daugiausiai dainuosime žmonėms. Moterims, vyrams, vaikams, seneliams – visiems. Nors labiausiai turbūt patiksime žmonėms iki 30-ies, ir nuo 30-ies... Jei rimčiau, neskirstome savo auditorijos. Mūsų dainos linksmos, užvedančios. Tikimės, kad patiks visiems“, – atvirauja pašnekovai.

Vyrai neslepia, jog klausytojams gali kilti panašumų tarp jų ir populiarios merginų grupės „Pop Ladies“ pavadinimų. Tačiau patys „Top vyrai“ tikina, kad nekopijavo žinomų scenos atlikėjų. „Pirmiausia jos yra moterys – mes vyrukai. Jokio panašumo nėra. Antra, labai džiaugiamės, kad mūsų pavadinimas yra ryškus ir įsimenantis. Tai labai svarbu scenoje esantiems žmonėms“, – kalbėjo Gytis, Antanas ir Mantas.

Pauliaus Stravinsko nuotr./„Top vyrai“
Pauliaus Stravinsko nuotr./„Top vyrai“

O kaip patys atlikėjai supranta šį pavadinimą? „Jis kelė daug diskusijų ir mūsų kompanijos viduje. Daug diskutavome apie jį. Vieniems TOP vyrai – tai džentelmeniški, stiprūs ir drąsūs. Kitiems – galbūt labai vyriški ir muzikalūs. Tretiems apskritai mes – patys geriausi, nes esame TOP. Kad yra daug vietos interpretacijoms – puiku. Taip ir turi būti“, – įsitikinę debiutantai.

Pauliaus Stravinsko nuotr./„Top vyrai“
Pauliaus Stravinsko nuotr./„Top vyrai“

Nors kaip suformuota grupė „Top vyrai“ pristatoma tik dabar, tačiau visi kolektyvo nariai nėra naujokai muzikinėje scenoje. Vienas atlikėjas net turi dvigubą muzikinį išsilavinimą, yra tarptautinių konkursų laureatas.

„Galime drąsiai sakyti, kad muzika mums yra neatsiejama gyvenimo dalis. Esame muzikalūs, linksmi, mes jaučiame muziką, o tokius žmones pažįsta muzikos prodiuseriai ir vadybininkai. Kas tada būna? Tada reikiami žmonės susitinka reikiamu metu ir įkuria naują kolektyvą“, – šypteli atlikėjai.

Pirmasis „Top vyrų“ koncertas numatytas dar birželio mėnesį. Muzikantai ruošiasi debiutui ir nekantrauja prisistatyti publikai.

Temos: 1 Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką