Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos balsas“: kuri Nokautų kova jums patiko labiausiai?

Karolis Akulavičius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Karolis Akulavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį „Lietuvos balse“ buvo išdalinti paskutiniai dvylika bilietų į finalines kovas. Nokautuose savo balsais susigrūmė Katažinos Nemycko ir Merūno Vitulskio mokiniai. Scenoje netrūko ne tik karštų emocijų, bet ir staigmenų. Iš kovos dėl galingiausio balso pasitraukė vienu iš favoritų laikytas „ventukas“ Karolis Akulavičius. Jam koją pakišo iš jaudulio pamirštas legendinės Kastyčio Kerbedžio dainos „Sustok, traukiny“ tekstas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Visus pasirodymus antrojoje Nokautų laidoje galite pamatyti čia.

I kova: Katažinos mokiniai – Indrė Dubrovskytė su „Antilope“, Jurijus Veklenko su „Rock your body“ ir Augustė Žičkutė su „Saule“. „Paleisiu savo moteriškumą į laisvę ir pasakysiu, kad Jurijus man patiko labiausiai“, − trijulės pasirodymą komentavo Inga Valinskienė. „Jei šiandien ir iškrisiu, bent jau gražiai atrodysiu“, − dar prieš pasirodymą sakė I. Dubrovskytė. Kaip tik jai Katažinos sprendimu ir teko palikti projektą.

II kova: DAGNA ir „We Found Love“, Miglė Šidlauskaitė su „Every Breath You Take“ ir Mantvydas Čiuplys su „Rock your body“. Po visų trijų dalyvių pasirodymo jų mokytojas Merūnas liko be žado. „Aš sėdėjau ir mėgavausi. Padarėt net daugiau, nei per repeticiją“, − sakė jis. Ir palinkėjo stipria koja į finalą žengti DAGNAI ir Miglei.

Mantvydas Čiuplys
Mantvydas Čiuplys

III kova: Goda Sasnauskaitė su „Rolling On The River“ Monika Mėčiūtė su „Like A Prayer“, Dominyka Vėbraitė su Mios daina „Apie tave“. Merginos scenoje užkūrė tikrą pirtį. Į taktą linkčiojo visi „Lietuvos balso“ mokytojai, sutardami, kad visos jos dainuoja puikiai. Pirmoji į grandiozinius „Lietuvos balso“ finalinius šou kelialapį gavo pati save scenoje nustebinusi ir puikų pasirodymą surengusi Goda. Prie jos prisijungė ir Monika.

IV kova: Gabrielė Lileikaitė su „Rolling In The Deep“, Kotryna Janutaitė su „Pamiršk mane“ ir Emilis Paškevičius su „You don‘t have to be rich to be my girl“. „Kotryna šią dainą padainavo taip, kaip niekada nebuvau jos girdėjęs. Čia šį vakarą karaliavo labai įdomi kūryba“, − komentavo Merūnas. Komplimentų Kotrynai negailėjo visi mokytojai. Šviesiaplaukė dainininkė iškeliavo tiesiai į finalą. Drauge su ja, Gabrielei braukiant liūdesio ašaras, finale dainuos Emilis.

Gabrielė Lileikaitė
Gabrielė Lileikaitė

V kova: Donatas Čižauskas su „Tu palauk, sustok“, Greta Šimkutė su „Tamsiu langu“ ir Tomas Leliuga su Merūno hitu „O, gražuole“. Tomas scenoje tapo tikru Merūno antrininku, o savąją garsios Alvydo Lukoševičiaus – Obuolio versiją pateikusi Greta sulaukė ne vieno komplimento. Ji tapo pirmąja finalininke. Laimėtoju po šios nokautų kovos tapo ir bene garsiausias suvirintojas Lietuvoje Donatas, sudainavęs taip jausmingai, kad neatsilaikė ne tik buvusi jo mergina, sėdėjusi salėje, bet ir visa publika.

VI kova: Laura Jonušaitė su „Saulės pėdomis“, Karolis Akulavičius su „Sustok, traukiny“ ir Nora Strolytė su „I Believe I Can Fly“. Vienas labiausiai lauktų vakaro pasirodymų – stipriu Karolio balsu sudainuotas K. Kerbedžio hitas vietoje aplodismentų pateikė didžiulį nusivylimą. „Karoli, tu šįvakar negerbei publikos. Neišmokai dainos teksto. Tai daina, kurią privalai mokėti, jei mokaisi geriausios lietuviškos pop muzikos klasikos. Man tavo vietoje būtų gėda“, − K. Akulavičiaus pasirodymą komentavo A. Valinskas. Taip vienas ryškiausių „Lietuvos balso“ dalyvių iškrito iš projekto. Į finalą Merūnas delegavo Laurą ir Norą.

Jau kitą šeštadienį, gruodžio 7 dieną, 19.00 val. LNK eteryje startuoja tiesioginės „Lietuvos balso“ finalinės kovos. Į jas mokytojai delegavo 24 laiminguosius. Žiūrovų laukia fantastiški pasirodymai, nepakartojami gyvo garso koncertai, kuriuos jau ne vieną savaitę ruošia gausi komanda režisierių, scenografų, šokėjų, šviesos meistrų, vokalo dėstytojų.

Kotryna Janutaitė
Kotryna Janutaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką