Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 23d. 10:34

„Lietuvos balsas. Vaikai“ laimėtojas Džiugas 15min studijoje pristatė pirmą dainą

Panašu, kad televizijos projekte iškovota pergalė buvo tik pirmasis žiūrovų numylėtinio Džiugo Joneikio žingsnis. Pasiekęs šį tikslą, jis nieko nelaukęs ėmėsi siekti kito ir šiandien jau pristato debiutinę dainą. Kartu su klipu pasirodęs kūrinys „Ryte“ tarsi sako, kad grįžimas į mokyklą šį rudenį atlikėjui buvo kitoks: ten grįžo tas pats Džiugas, tačiau dabar – jau turintis didelių svajonių ir planų.

Po triukšmingos pergalės televizijos projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“ Džiugo gerbėjai nekantriai laukė, kas bus toliau. Atlikėjas įsitikinęs, kad svajonės ir planai pildosi tik tyliai dirbant ir to siekiant, tad kaip tik tą jis ir darė, o šio darbo rezultatas – pirmoji daina ir klipas, rašoma pranešime spaudai.

Debiutinis kūrinys „Ryte“ – daina apie meilę, kuri ryte išnyksta, tačiau atliekama energingai ir atspindi emocijas, kurios lydėjo Džiugą viso kūrybinio proceso metu.

„Jaudulys, adrenalinas, nerimas, pasididžiavimas... Vien pagalvojus apima daugybė besimainančių jausmų. Anksčiau apie tai tik nedrąsiai pasvajodavau, o dabar štai leidžiu savo dainą. Rezultatu esu daugiau nei patenkintas. Tikiu, kad klausytojams daina patiks lygiai taip pat, kaip ir man. Bet kitoks rezultatas ir negalėjo būti – prie dainos dirbo didžiausi profesionalai, patikėję ir pasitikėję manimi. Man didžiausia garbė dirbti su šia nuostabia komanda ir esu jiems nepaprastai dėkingas“, – sakė atlikėjas.

Debiutinės dainos įrašams ir klipo filmavimui aplink Džiugą susibūrė komanda, kurioje – žinomi Lietuvos muzikos ir pramogų pasaulio vardai, tokie kaip Gediminas Jaunius, Giedrė Kilčiauskienė, Paulius Vaicekauskas-Plucando, Edgaras Kerpė ir kt.

Dainos „Ryte“ žodžius ir melodiją sukūrusi G.Kilčiauskienė prisipažino, kad šį pasiūlymą priėmė tikrai ne iš karto.

„Paprastai labai vengiu kitiems atlikėjams kurti dainų tekstus ir melodijas. Dar labiau suabejojau gavusi pasiūlymą kurti paaugliui vaikinui. Visgi vedina kažkokios intuicijos sutikau, o kai jis visiškai aiškiai suformulavo norimos dainos mintį – abejonių nebeliko. Tiek tekstas, tiek melodija liejosi lengvai – lyg kurčiau sau. Pusiau rimtai juokavau: jei daina netiks, pasiliksiu ją sau. Bet daina Džiugui labai patiko, tad sau teks susikurti kitą“, – juokėsi dainos autorė.

Įvertinkite:

VIDEO: DŽIUGAS - RYTE

Pasiruošimas klipo filmavimui ir šokio judesių mokymosi procesas jam neatrodė sudėtingas. Pasak jo, mėgaujantis tuo, ką darai, viskas atrodo lengva, o visi nauji dalykai susigeria tiesiai į vidų.

Gerų žodžių Džiugo profesionalumui negailėjo ir klipo režisierius bei choreografas Edgaras Kerpė.

„Džiugas viską kuo puikiausiai išpildė ir perteikė filmavimo dieną, todėl viską padarėme tiksliai ir laiku. Idėją filmuoti mokykloje pasiūlė Julius Valančauskas – tai simboliška vieta“, – kalbėjo šokėjas.

Žiūrėkite pokalbį:

Daina ir klipas „Ryte“ yra pirmasis bendras Džiugo ir kūrybos namų „Elitaz“ darbas. Prodiuseris Gediminas Jaunius pasakojo, kad ties šia daina komanda dirbo kūrybinių dirbtuvių metodu, kuris yra populiarus Vakarų šalyse.

„Džiaugiuosi, jog aplink Džiugą pavyko suburti unikalią kompaniją. Viskas vyko tikrai sklandžiai ir natūraliai, tad drįstu sakyti, kad šis kelias pasiteisino. Visa kūrybinė komanda be galo džiaugiasi rezultatu, tačiau tikrąją singlo sėkmę patvirtins klausytojai. Ir pats nekantrauju sužinoti, ar ši daina jiems pasirodys tokia pat užkrečianti kaip ir mums“, – sakė G.Jaunius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

26:24
07:19
07:55

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką