Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 12:31

„Lietuvos balse“ išgarsėjusi Gabija naująja daina atvėrė savo jausmus

Gabija Aleknavičiūtė
Indrės Dambrauskės nuotr. / Gabija Aleknavičiūtė

Po kūrybinės pertraukos grįžtanti dainininkė GABIJA Lietuvos muzikos klausytojams pristato naująjį savo kūrinį „Skauda“. Tai – pirmoji jos kūrybos daina.

Šiuo kūriniu Gabija Aleknavičiūtė pasakoja apie stiprų ryšį su žmogumi ir apie didžiulę baimę likti be jo. Asmeninių išgyvenimų ir jautrumo persmelkta daina gimė dar pavasarinio karantino metu.

Indrės Dambrauskės nuotr./Gabija Aleknavičiūtė
Indrės Dambrauskės nuotr./Gabija Aleknavičiūtė

Tuomet, pasak dainininkės, ją sukurti pavyko labai greitai, nes, jaučiant stiprias emocijas, žodžiai tiesiog liejosi iš vidaus, o muzika padėjo rasti stiprybę ir ramybę.

„Manau, kad ne veltui daugelis dainų gimsta iš skausmo ir meilės. Tai yra labai stipri emocija“, – sakė ji.

Indrės Dambrauskės nuotr./Gabija Aleknavičiūtė
Indrės Dambrauskės nuotr./Gabija Aleknavičiūtė

Daina „Skauda“ buvo įrašyta dar vasarą, tačiau dienos šviesą ji išvysta tik dabar, praėjus pusmečiui. Dėl karantino situacijos Lietuvoje sugriuvo daug atlikėjos planų, tarp jų – ir vaizdo klipo filmavimas. Be to, užsitęsė kūrybinis procesas. Galiausiai Gabija nusprendė veikti ir nelaukti geresnių laikų.

Tai – antroji jos daina, pasirodanti po beveik dvejų metų pertraukos nuo pirmosios. Tačiau, ši – pirmoji, kurios autorė yra ji pati. Atlikėja teigia, kad tokia pertrauka jai buvo naudinga, t. y. padėjusi suvokti, kokių tikslų ir kokio skambesio nori siekti bei ką savo dainomis nori pasakyti.

Indrės Dambrauskės nuotr./Gabija Aleknavičiūtė
Indrės Dambrauskės nuotr./Gabija Aleknavičiūtė

„Aktyviai koncertavau, tačiau neleidau dainų, nes norėjau suprasti, kokia muzika noriu dalytis, kaip save noriu pateikti žmonėms. Be to, norėjau daugiau savęs atiduoti kūrybai ir leisti savo kurtas dainas, – pasakojo Gabija. – Norėjau išmokti nepasimesti ir būti kuo arčiau savo stiliaus ir muzikos – ten, kur save ir įsivaizduoju.“

Šiuo metu ji dirba prie kitų naujų savo dainų, kurios taip greitu metu išvys dienos šviesą, o naująjį GABIJOS singlą „Skauda“ galite išgirsti čia:

VIDEO: GABIJA - Skauda | Lyric video
Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

17:19
01:06
25:14

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką