Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos balso“ nugalėtojas Paulius Bagdanavičius savo ateitį mato užsienyje

Paulius Bagdanavičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Paulius Bagdanavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Jis jaunas, žavus, o jo balsas šeštadienį sukėlė tikrą audrą. Beveik 79 proc. žiūrovų balsų pelnęs dvidešimt penkerių iš Marijampolės kilęs muzikinio LNK projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojas Paulius Bagdanavičius įrodė, kad klasikinės muzikos atlikėjai yra ne mažiau mylimi nei populiariosios, o pergalės skonis jam vis dar kelia jaudulį ir net išspaudžia džiaugsmo ašarą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nuo tavo pergalės praėjo keletas dienų, ar jau pripratai prie nugalėtojo titulo?

Pratinuosi. Pasistačiau nugalėtojo statulėlę namie ant lentynos ir vis pasižiūriu, prisimenu superfinalo akimirkas. Dabar yra dėkojimo laikotarpis – gavau beveik tūkstantį žinučių, laiškų, laisvą akimirką stengiuosi visiems atsakyti, padėkoti už palaikymą. Socialiniame tinkle sulaukiu vis daugiau gerbėjų. Kasdien atiduodu duoklę ir žiniasklaidai. Tiek daug dėmesio vienu metu tikrai nesu jutęs, labai malonu. Džiaugiuosi, kad gavau savotišką tribūną išsakyti savo idėjoms, mintims.

Ar tiesa, kad su pergale tave sveikino net kaimynai, kurie kartą tau naktį uždainavus net kvietė policiją?

Mano kaimynai iš tiesų yra priversti būti klasikinės muzikos klausytojais. Jei laukia labai svarbus pasirodymas, repetuoju net naktį. Prieš vieną „Lietuvos balso“ transliaciją uždainavau trečią nakties. Netrukus į duris jau skambino pareigūnai. Tiesa, rytą po pergalės sutikta policiją iškvietusi kaimynė pasveikino ir atsargiai paklausė, ar ketinu švęsti ilgai ir audringai. Nuraminau, kad jos miego stengsiuos nebetrikdyti.

Didžioji tavo gerbėjų dalis yra moterys. Ar jau žinai, kad ne viena jų, stebėdama tavo pasirodymus, braukė ašarą?

Jos apie tai man parašo ir savo laiškuose. Kartais net pats susigraudinu perskaitęs. Žinau, kad ir mama, ir tetos verkė per superfinalą. Jaučiau ir didžiulį savo tėčio palaikymą. Ar siekiu sugraudinti? Tikrai negalvojau, kad sulauksiu tokios reakcijos. Didžiausias mano noras ir tikslas – sudominti klausytoją.

Kaip ketini atsidėkoti savo gerbėjams?

Šeštadienį LNK eteryje bus pirmasis mano solinis koncertas, jame atliksiu visas dainas, kurias žiūrovai girdėjo per visą projektą. Dainuosiu mane pamėgusiems žmonėms. Esu pavargęs, nes transliacijos pastaruoju metu vijo viena kitą, tačiau pažadu, kad koncertas bus labai jausmingas. Tikiuosi surengti koncertų ir kituose Lietuvos miestuose, kad galėčiau padėkoti, po koncertų pažadu nepabėgti ir su visais norinčiais pabendrauti.

Daug kam smalsu, kaip pasisuks tavo karjera. Ar tęsi savo veiklą garsioje vokalinėje vaikinų grupėje „el Fuego“?

Žinoma, liksiu. Visi grupėje esame lygūs, kiekvienas joje atliekame savo funkciją. Jau pradėjau rašyti ir netrukus pateiksiu grupei keletą savo dainų. Žinoma, didžiausia mano svajonė – solinė karjera. Tačiau šie du dalykai vienas kitam netrukdo.

Kiek prie tavo pergalės prisidėjo tavo mokytojai „Lietuvos balse“ – Inga ir Arūnas Valinskai?

Nors per akląją perklausą į mane atsisuko visi mokytojai, niekada nesigailėjau pasirinkęs Ingą ir Arūną. Eidamas į projektą puikiai žinojau, ko tikiuosi iš mokytojų. Valinskai puikiai žino, ko reikia scenai, jie nuostabūs vadybininkai. Gavau begalę gerų patarimų, jaučiau jų palaikymą. Jie labai padėjo man psichologiškai, nuramindavo, kai sunkiai susitvarkydavau su savo emocijomis. Inga projekte man buvo kaip mama, o Arūnas kaip tėtis. Net tada, kai per vieną transliaciją jie norėjo mane pamokyti ir davė mažiausiai procentų, nė kiek nepykau. Arūno žodžiuose buvo daug tiesos. Mano vokalo dėstytojas Algirdas Janutas iš tiesų nenorėjo, kad eičiau į televizijos projektus, jis mato mano ateitį užsienio operose.

Pakalbėkime apie tau brėžiamą šviesią ateitį tarptautinėje arenoje.

Prieš keletą mėnesių Lietuvoje viešėjo tarptautinės vokalo akademijos Velse atstovai, jie rengė tobulinimosi kursus ir, išgirdę mane, pakvietė stoti į šią garsią akademiją. Profesoriams patiko mano balso tembras, o tobulinti techniką padės mokslai. Sausio pabaigoje skrisiu ten ir bandysiu įstoti. Jei pavyks, mokysiuos ir planuosiu savo karjerą ten. Man būtų mokama privati stipendija, kurią įsteigė buvę garsūs operos solistai.

Solinis „Lietuvos balso“ nugalėtojo P. Bagdanavičiaus koncertas – šeštadienį 19.00 tiesiogiai per LNK. Jame žiūrovai ne tik išgirs gražiausias Pauliaus dainas, bet ir scenoje išvys ryškiausius šio „Lietuvos balso“ sezono dalyvius, mokytojus. Žiūrovų laukia Pauliaus duetas su pirmojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova, mokytoja Inga Valinskiene. Smagų numerį su superfinalininkų ketveriuke ruošia ir vokalo profesionalė Rosita Čivilytė, geros nuotaikos dovanos Katažina Nemycko, grupė „el Fuego“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką