Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 12d. 12:46

Lilas ir Innomine: „Prie olimpinės rinktinės himno kūrybos prisidėjo beveik pusšimtis žmonių“

Koncerto akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Lilas ir Innomine

Penktadienio rytą radijo stoties ZIP FM studijoje lankėsi vienas populiariausių hiphopo duetų Lietuvoje – Lilas ir Innomine. Laidoje „Didysis O“ Lilas ir Innomine pasakojo apie jų kurtą olimpinės Lietuvos rinktinės himną „Tu privalai skambėt“ Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, prie kurio įrašymo prisidėjo beveik pusšimtis žmonių.

Lilas ir Innomine pasakojo, kad oficialus olimpinės Lietuvos rinktinės himnas įrašytas su gyvais instrumentais net penkiose studijose: „Vienoje studijoje geriau skambėjo styginiai instrumentai, kitose geriau skambėjo vokalai. Chorui reikėjo dar vienos, daug didesnės studijos. Jei atvirai, nė karto dar nėra taip buvę – nei vienam savo kūriniui neskyrėm tiek dėmesio ir nei vienam įrašui dar neprireikė kelių studijų,“ – laidoje „Didysis O“ pasakojo duetas. „Paprastame „sklepelyje“ neprasisuktumėme,“ – juokėsi kūrinio žodžių autorius Lilas.

Hiphopo duetas Lilas ir Innomine pasakojo, kad prie kūrinio „Tu privalai skambėt“ įrašymo prisidėjo per keturiasdešimt žmonių – nuo muzikos instrumentalistų iki viso būrio draugų pagalbos įrašinėjant skanduotes ir choro partijas. „Šioje dainoje svarbiausia – emocija. Ją puikiai pavyko pajausti mūsų draugams. Mums beklausant šiaušėsi kūno oda,“ – pasakojo Lilas ir Innomine. Laidos vedėja Simona prisipažino, kad pirmą kartą išgirdusi kūrinį net susigraudino.

VIDEO: Lilas ir Innomine - Tu Privalai Skambėt

Paklausti, kaip pavyko sukurti tokį įspūdingą kūrinį, Lilas ir Innomine paatviravo: „Mes jau labai seniai norėjom sukurti dainą apie sportą. Per aštuonis metus mes ją pagaliau padarėm, tiesa, visai nesitikėjom, kad ji taps oficialiu Lietuvos rinktinės himnu Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse”. Duetas prisipažino, kad kūrinys „Tu privalai skambėt“ tik per atsitiktinumą tapo himnu: „Su Olimpiniu komitetu bendravome visai kitomis temomis ir atsitiktinumo dėka jie sužinojo, kad turime dainą apie sportą. Jie paklausė kūrinio ir iškart pasiūlė bendradarbiauti. O mes sutikom, nes tai didžiulė garbė, kartu su milžiniška atsakomybe,” – pasakojo Lilas ir Innomine.

Didžiausioje Kauno „Žalgirio” arenoje savo koncertą surengę Lilas ir Innomine rudenį turės koncertą Vilniaus „Siemens” arenoje. „Kaip suprantu su mažais pasirodymais net neprasidedat – koncertai tik didžiausiose arenose? Nerealu,“ – džiaugėsi Simona Bandita.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką