Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 20d. 11:42

Linas Adomaitis atvėrė duris į skambią turo „19“ repeticiją: žiūrėkite vaizdo įrašą

Lino Adomaičio ir Kauno bigbendo kūrybinės dirbtuvės
Video kadras / Lino Adomaičio ir Kauno bigbendo kūrybinės dirbtuvės

Net tris lapkričio šeštadienius Lietuvą muzikaliai sudrebins Lino Adomaičio ir Kauno bigbendo koncertinis turas „19“. Turo organizatoriai sako: „Kai kurias Lino idėjas nelengva įgyvendinti, bet tokio reiklumo rezultatas – išskirtinumas ir nepriekaištinga kokybė“. Pats Linas žada, kad šį šou klausytojai prisimins ilgai.

„Mūsų koncertuose skambės žymiausi hitai nuo „L+“ laikų iki šių dienų, tačiau programą paskaninsime ir keliais naujais kūriniais iš mano būsimo, jubiliejinio albumo. Bus įspūdingas apšvietimas ir dekoracijos. Kai pamačiau menininko Arvydo Buinausko apšvietimo ir scenografijos planus – tai apakau! Komandoje dirba patys talentingiausi meistrai“, – entuziastingai pasakoja Linas Adomaitis.

Atlikėjas prisipažįsta, kad būti scenoje 19 metų yra stiprus įvertinimas, privilegija ir didžiulė atsakomybė, todėl į naujausią turą atlikėjas investuoja labai daug.

Kviečiame užsukti į Lino Adomaičio ir Kauno bigbendo kūrybines dirbtuves. Jose tikrai daug daug garso:

VIDEO: L. Adomaitis ir Kauno bigbendas - Funko bombos dirbtuvės

Linas Adomaitis prisimena labai sėkmingus pastarųjų kelių metų koncertinius turus per Lietuvą su simfoniniu orkestru, mišriais chorais ir scenos kolega Gyčiu Paškevičiumi. Linas sako, kad kartelė užkelta labai aukštai, ir tikslas – ją iškelti dar aukščiau su šių metų koncertais.

Jau nuo pavasario visa kūrybinė komanda intensyviai darbuojasi, stengdamiesi atsižvelgti į kiekvieną Lino užgaidą. „Kai kurios Lino idėjos kainuoja daug pastangų. Kartais verčiamės per galvą, bet išpildom, kaip nori šio turo centrinė figūra. Daugeliui atlikėjų reikėtų pasimokinti iš Lino jo perfekcionizmo ir užsispyrimo.“ – sako organizatoriai.

Turo kūrybinę komandą šiuo metu sudaro didelis būrys talentingiausių šalies specialistų – nuo choreografų iki apšvietėjų, nuo aranžuotojų iki dekoratorių. O repeticijose kruopščiai šlifuojami kūriniai, anot Lino, bus nugludinti it deimantai.

Lino Adomaičio ir Kauno bigbendo koncertinio turo „19“ pasirodymai vyks didžiuosiuose Lietuvos miestuose:

Lapkričio 5 d. Vilniaus Kongresų rūmuose
Lapkričio 12 d. Kauno VDU Didžiojoje salėje
Lapkričio 19 d. Klaipėdos Koncertų salėje

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką