Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linas Adomaitis ir Vaidas Baumila pristato dainą „Mano vienatvė“: žodžius parašė Vaido mama

Linas Adomaitis ir Vaidas Baumila
Irmos Adomaitienės nuotr. / Linas Adomaitis ir Vaidas Baumila
Šaltinis: 15min
0
A A

Garsūs Lietuvos muzikinio pasaulio atstovai Linas Adomaitis ir Vaidas Baumila įrašė bendrą dainą „Mano vienatvė“. Ryškiausi R&B muzikos stiliaus skleidėjai Lietuvoje prisipažįsta, kad prie šios dainos įrašų dirbo net ketverius metus. Dainos muziką sukūrė Linas Adomaitis, o žodžius Vaidas Baumila patikėjo parašyti savo mamai Nijolei. Jautrų ir melodingą kūrinį net dviem skirtingom versijom duetas pateikia savo muzikos gerbėjams.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Ilgai brandinome šį kūrybos vaisių, ir džiaugiuosi, kad dirbome prie jo drauge su Linu, kurio sudėliota aranžuotė tiek akustinėje, tiek elektroninėje versijoje pasibeldžia į širdies gelmes. Labai džiaugiuosi ir didelis ačiū mano mamai, kuri atrakino dainos muziką nuostabiais žodžiais. Vienatvė ne visada yra priešas, jei išmoksti ją prisijaukinti,“ – sako Vaidas.

Dainos prodiuseris Linas Adomaitis džiaugiasi, kad akustinėje versijoje girdimas vieno geriausių Lietuvos bosinės gitaros atlikėjų Domo Aleksos bosinis rifas, gitaros genijaus Eduardo Armono gitaros skambesys bei gyvas styginių kvarteto griežimas. Linas patikina, kad ši daina be jokios abejonės pateks į greitai pasirodysiantį jo albumą „Laiko mašina“.

L. Adomaitis ir V. Baumila – Mano vienatvė (Soul edit):

Tai jau ne pirmas Lino ir Vaido duetas – prieš kelis metus vyrai kartu sudainavo ekspresyviąją „Daug kas tau sako“, kuri puikavosi tiek Vaido, tiek Lino albumuose.

„Jaučiu simpatijas Vaido dainavimui jau nuo muzikinio šou „Dangus“ laikmečio, kur jis stipriai prisistatė visuomenei, kiek vėliau sukūriau didžiąją dalį jo pirmojo albumo dainų, ir taip kūrybiškai šiltai užsimezgė mūsų draugystė. O šiandien dovanojame klausytojams jau antrąjį mudviejų bendrą darbą „Mano vienatvė“, – šiltų žodžių Vaidui negaili Linas Adomaitis.

Dainos žodžius sukūrusi Nijolė Baumilienė sako: „Prieš penkerius metus Vaidas paklausė, ar galėčiau sukurti tekstą naujam, superiniam Lino kūriniui? Priėmiau tai kaip iššūkį. Sukūriau. Vaidas įvertino itin kritiškai – atseit, per daug metaforų, labai nešiuolaikiška, trūksta kažkokio draivo... Praėjo penkeri metai... Sentimentalūs dainos žodžiai buvo ištraukti iš stalčiaus (ko gero, Lino iniciatyva)...  Kažkodėl metaforos pasirodė sparnuotos ir „vežančios“, sielą draskančios ir tokios aktualios... Tai ir sakau: kiekvienas mūsų gyvenimo penkmetis mus vis naujai brandina, vis kitaip į dūšią įspiria,“ – šypsosi Vaido mama Nijolė Krikščiūnaitė Baumilienė.

Specialiai šios dainos prezentacijai buvo kuriama ir fotosesija, kurioje atsispindi greta esančių į vienatvę panirusių žmonių veidai. Fotosesiją atliko Lino žmona Irma. Šios nuotraukos bus naudojamos ir atlikėjų albumų lankstinukuose.

Jau kelintą kūrinį iš eilės net dviem skirtingom versijom pristatantis muzikos prodiuseris Linas Adomaitis sako, kad ir būsimas jo albumas „Laiko mašina“ bus dvigubas: akustinės ir elektroninės versijos – tai tarsi savotiška kelionė laiku. O ši Lino ir Vaido bendra daina „Mano vienatvė“ puikiai atskleidžia stilistikos įvairovę ir kūrybinį polėkį – kaip originaliai galima pateikti tą pačią dainą visiškai skirtingomis spalvomis.

L.Adomaitis ir V.Baumila – Mano vienatvė (Home studio remake):

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką