Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 7d. 12:22

Linas Adomaitis pristato dvi titulinės albumo dainos „Laiko mašina“ versijas

Linas Adomaitis ir Monika Linkytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Linas Adomaitis ir Monika Linkytė
Lino Adomaičio muzikos gerbėjai ilgai laukė, kol bus publikuota titulinė albumo daina „Laiko mašina“. Po sėkmingo koncertinio turo per Lietuvą drauge su simfoniniu orkestru Linas džiaugiasi galėdamas pristatyti net 2 dainos versijas. Kūrinys „Laiko mašina“ įrašytas ne tik skirtingais muzikos žanrais, bet ir nuspalvintas dviejų talentingų atlikėjų – Dagnos bei Monikos Linkytės balsais.

Dainą „Laiko mašina“ Linas Adomaitis sukūrė keliaudamas po Vietnamą, kur intensyviai darbavosi prie savo naujausio, to paties pavadinimo albumo įrašų. Šio kūrinio melodijoje girdima nostalgija, o tekstas pasakoja apie dviejų, tarsi laike pasiklydusių, žmonių gyvenimus.

„Visi mes keliaujame laiku, sutinkame sau artimą žmogų, dažnai prarandame jį ir vėl iš naujo atrandame. Kartais iššvaistome daug laiko, dėl to ateity juntame kaltę. „Laiko mašinoje“ išaukštinamas artimo žmogaus branginimo jausmas, ir nesvarbu, kiek metų praeis, atradę mylimąjį – negalime jo prarasti,“ – apie dainos idėją pasakoja Linas Adomaitis.

Ekspresyvaus kūrinio autorius išaukština ne tik jausmus ar kelionę laiku, jis negaili komplimentų Dagnai ir Monikai Linkytei. Šios talentingos atlikėjos dovanojo savo balsus „Laiko mašinos“ priedainiui. Elektroninėje versijoje skamba Dagnos vokalas, o  akustinę versiją atlieka Monika Linkytė.

„Šioje dainoje neįsivaizdavau nieko kito, tik Moniką ir Dagną. Jų balsai ypatingi. Norint išryškinti stipriausias kūrinio savybes buvo reikalingi energetiškai stiprūs bei įtaigūs vokalai,“ – sako Linas.

Daina „Laiko mašina“ – tai titulinis, to paties pavadinimo albumo ir koncertinio turo kūrinys. Šiandien Linas Adomaitis dovanoja savo muzikos gerbėjams Vietname bei Lietuvoje įrašytas dvi skirtingas dainos versijas.

„Laiko mašina (Vandenyno selekcija)“ su Monika Linkyte:
 

„Laiko mašina (Kosminė instaliacija)“ su Dagna:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką