Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 18d. 15:56

Linas Adomaitis už jubiliejinį albumą gautus pinigus skirs savo įsteigtam labdaros fondui

Linas Adomaitis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Linas Adomaitis

Antradienį vykusioje Lino Adomaičio albumo „Linas Adomaitis. 15 metų scenoje“ pristatymo konferencijoje dainininkas buvo paruošęs ir dar vieną staigmeną – pristatė savo vardinį labdaros fondą. Visus pinigus, gautus pardavus albumą, atlikėjas skirs vaikams nuo gimimo iki 3 metų amžiaus.

„Aš visai neplanavau išleisti albumo šiemet, nes pavasarį išėjo mano albumas „Floating to you“. Bet mes buvome tokie patenkinti rezultatu, kurį nufilmavome LRT, kad nusprendėme išleisti albumą DVD ir CD formatu“, – žurnalistams pasakojo Linas.

Kartu su Linu konferencijoje pasirodė ir jubiliejiniame koncerte dainavę atlikėjai Donatas Montvydas, Giedrė Kilčiauskienė ir breikeris Remigijus Gatavickas. Kalbėdama apie albumą Giedrė patikino, kad Linas yra tikras savo srities profesionalas, todėl jam negailėsianti pagyrų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Linas Adomaits
/Linas Adomaits

„Bet kokiu atveju žinai, kad aš tave visada girsiu, kol ko nors neprisidirbsi, – juokėsi G.Kilčiauskienė. – Su Linu mes daugiausiai dainų kartu esame įrašę, nes man patinka dirbti su profesionalais tiek scenoje, tiek ir studijoje. Linkiu kitais metais tris  albumus išleisti.“

Labdaros fondas šilumos netekusiems mažyliams

Toliau kalba pasisuko apie Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondą. Atlikėjas ir muzikos prodiuseris patikino, kad visi pinigai, visos lėšos bus skirtos mažamečiams, tėvų paliktiems vaikams, kurių amžiaus grupė – nuo gimimo iki 3 metų.

„Visuomet vyksta labai daug labdaros akcijų ir gražių renginių. Ši akcija, nukreipta į vaikus nuo pat jų gimimo iki 3 metų. Mano žmona Irma bus labdaros ir paramos fondo direktorė, nes ji puikiai supranta popierizmą“, – pasakojo apie akciją Linas. Irma pridūrė, kad džiaugiasi ne tik fondu, bet ir „drakoniškais“ Lino metais. Mat dainininkas per mėnesį šiais metais surengė vidutiniškai apie penkiolika koncertų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Albumo pristatymo akimirka
Albumo pristatymo akimirka

„Kol kas startuojame Kaune. Bet ateityje planuojame remti visus 6 Lietuvoje esančius kūdikių namus. Mes pardavinėsime albumą, kol kas turime dar tik „Facebook“ svetainę, kurioje yra rekvizitai. Ateityje bus svetaine „Lino Adomaičio fondas“, – savo tikslus dėstė dainininkas. Jis pabrėžė, kad pagrindiniai fondo tikslai yra du: skatinti žmonės lankytis  kūdikių namus bei remti juos daug materialesniais dalykais – sauskelnėmis ir vitaminais.

Tuo tarpu kartu su Linu jubiliejiniame koncerte pasirodęs šokėjas, breiko čempionas ir vaikų namuose augęs Remigijus Gatavickas papasakojo Lietuvos vaikų namų realijas.

„Labai jautri tema. Nežinau, kiek kitus žmones tai liečia, nes dauguma į visą tai žiūri pro pirštus. Atsimenu, kad tėvams atvedus mus su broliu į vaikų namus, tebuvome antroje klasėje. Puikiai atsimenu pirmąją dieną... labiausiai slėgė nežinomybės jausmas ir, žinoma, šalia to – nepasitikėjimo ir vienatvės jausmai“, – tikino R.Gatavickas.

Galiausiai Linas Adomaitis prasitarė, kad per 2013-uosius metus planuoja surinkti 100 tūkst. litų., kuriuos skirs tėvų netekusiems mažyliams.

„Eurovizijoje“ dalyvaujantis Linas Adomaitis šį antradienį taip pat pristatė savo dainai „I W 2night“ skirtą vaizdo klipą:

VIDEO: Linas Adomaitis - I W 2night OFFICIAL VIDEO

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką