Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 13d. 11:41

„Liūdni slibinai“ į pavasarinius koncertus kviečia atsivesti liūdintį giminaitį

„Liūdni slibinai“: Dominykas Vaitiekūnas, Aistė Lasytė ir Vaidas Kublinskas
Lino Marcisausko nuotr. / „Liūdni slibinai“: Dominykas Vaitiekūnas, Aistė Lasytė ir Vaidas Kublinskas

Pavasarinį turą pradėję „Liūdni slibinai“ į koncertus dar septyniuose miestuose kviečia atsivesti liūdintį giminaitį. M.A.M.A ir T.Ė.T.Ė apdovanojimuose pasižymėjusi grupė tvirtina, kad laikas prisiminti seses, brolius, tetų mamas, senelių anūkus ir kitus gimines. Įvairias lietuvio problemas savo dainose dažnai paliečiantys „Liūdni slibinai“ tikina, kad po jų pasirodymo ištirps ledai ir ateis pavasaris.

Jau šį penktadienį pavasarį iš žiemos gniaužtų vaduojantį koncertą liūdnoji komanda surengs Šiauliuose, kovo 16 dieną Alytuje, o kovo 23 dieną aplankys Tauragės miestą. Balandį teatrališka grupė koncertuos pajūrio ritmu snaudžiančioje Klaipėdoje, Panevėžyje, Kaune ir Vilniuje.

„Jeigu pavasaris neateina pas mus, tai mes ateikime pas pavasarį. Koncertuose atliksime specialius ritualus, varančius žiemą, ir kartu surasime pavasarinę gaivą bei įkvėpimą. O jeigu turite pavasario sieloje ieškantį draugą ar giminaitį, nepalikite jo bėdoje – pavasaris į tai atsižvelgs ir tikrai suskubs“, – sako „Liūdnų slibinų“ gilios minties skleidėjas Vaidas Kublinskas.

VIDEO: „Liūdnų slibinų“ turo „Pavasaris be jokių Ė“ reklaminis video

Artistiškieji atlikėjai tikina, kad jeigu prireiks, scenoje įvyks netgi antrosios Užgavėnės su More, Lašininio ir Kanapinio kova, ugnies šou bei kitais reikiamais atributais. Koncertinio turo „Pavasaris be jokių Ė“ metu Aistė Lasytė pristatys naują, specialiai giminaičiams sukurtą ir šilumą skatinančią dainą „Giminė“. Skirtingų kartų žiūrovams ryšį pajusti padės daina „Jaunos dienos“, maironiškai kalbanti apie nerūpestingą jaunystę ir skubančią senatvę.

Programoje taip pat skambės opozicija lietuviškoms sutartinėms – supyktinė „Kūmas ir Kūma“, mamytėms dedikuojamas „Pieno fabrikėlis“ bei kaimynų santykius apdainuojanti „Netvarka“. Mažiems amžiumi bus skirta daina apie sriubos valgymo svarbą, o mažiems ūgiu – mažo žmogaus iš mažos šalies, bet didelių jausmų savininko – charizmatiškojo Dominyko Vaitiekūno paraiška „Jeigu aš būčiau didelis“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką