Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 19d. 22:37

„Liūdnų slibinų“ koncerte – mažaūgių sukilimas, vilniečiai atsisakę visų įmanomų „Ė“ ir visa salė pasipuošusi šypsenomis

„Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / „Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka

Turbūt artistiškiausia Lietuvos muzikos scenos grupė „Liūdni slibinai“ penktadienio vakarą pakvietė gerbėjus į rokenrolo sielos ir puikių emocijų kupiną dvigubą šventę – Dominykas Vaitiekūnas, Vaidas Kublinskas ir Aistė Lasytė ne tik pristatė naująjį „Albumą be jokių Ė“, bet ir šventė 4-ąjį kolektyvo gimtadienį.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Liūdnų slibinų koncerto akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka

Į Vilniaus klubą „New York“ puikios nuotaikos nešėjai – „Liūdni slibinai“ – subūrė pusę tūkstančio gerbėjų, kurie nuo pirmųjų akimirkų nusimetė rudeniškas veido išraiškas ir pasidavė džiugiems ir gyvybingiems muzikos ritmams. Kaip visuomet išraiškingi, įtaigūs ir labai poetiški muzikantai netrūko sukurti itin šiltą ir draugišką atmosferą. Juokai su publika ir vienas su kitu vis priversdavo salę pratrūkti kvatotis. Žinoma, neapsiėjo ir be tradicinių pokštų apie grupės mažylio Dominyko Vaitiekūno ūgį.

Kristijonas Donelaitis, Maironis, Justinas Marcinkevičius, Antanas Baranauskas ir kiti lietuvių literatūros klasikai turbūt nudžiugtų sužinoję, su kokiu džiaugsmu publika klausė jų kūrybos iš „Liūdnų slibinų“ lūpų. Ko gero, mokyklose vaikams eilėraščius mintinai mokytis būtų gerokai lengviau, jei per pamokas jie klausytųsi grupės dainų.

Ypač didelės sėkmės sulaukė vos 15-os sekundžių trukmės „Liūdnų slibinų“ daina apie krepšinį. O angliškoji grupės hito „Daina, raginanti tautą“ apie karvytį versija, pavadinta „My Little Cow“, privertė vakaro svečius balsu šaukti „Pakartot“. Surimuoti žodžiai „sexy boy“ ir „leliūmoj“ bei  judesiai ir garsai „a la Lady Gaga“.

Moterų ir mažaūgių sukilimas

Koncerto metu pora kritikos strėlių iš grupės vyrų teko ir vienintelei „Liūdnų slibinų“ moteriai Aistei Lasytei. Buvo pasijuokta iš jos kadaise turėto gipso. Šį faktą grupė pagerbė daina „Gipsas“ su repo elementais. Milžiniškų ovacijų sulaukė ir Aistės solinė daina „Jei aš būčiau vyras“, kurią vainikavo vyrų ansamblio „Feministai“ sudainuotos eilutės.

Apie savo mažo ūgio problemą D.Vaitiekūnas net atliko dainą „Jei aš būčiau didelis“. Energija ir šokių judesiais visą koncertą stebinęs vaikinas į pagalbą atliekant kūrinį pasikvietė vokalistes iš ansamblio „Sunku įžiūrėt“ ir šokių kolektyvą „Nieko nematyti“. Akcentuoti šią mažą bėda Dominykui padėjo kitas žemaūgis – dainininkas Rafailas Karpis.

Daugybė juokų popmuzikos tema, „į užsienio rinką orientuotos“ dainos, Dominyko šokiai su „ugnimi“ – „Liūdni slibinai“ surengė išties įsimenantį ir tik teigiamų emocijų kupiną gimtadienio ir albumo pristatymo koncertą. Visi ten buvę tikrai paliko koncerto salę be jokių Ė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Liūdnų slibinų koncerto akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką