Dabar populiaru
Publikuota: 2015 lapkričio 3d. 10:15

M.A.M.A 2015 vedėjas Justinas Jankevičius: „Pupyčių gyvo garso pasirodymas būtų dovana Lietuvai“

Justinas Jankevičius
Renginio organizatorių nuotr. / Justinas Jankevičius

Sausio 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks 5-ieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2015, šiemet rengiami kartu su „Radiocentro“ 25-mečio iškilmėmis. Vienas ceremonijos vedėjų – humoristas Justinas Jankevičius žada padaryti viską, kad šie apdovanojimai nepaliktų abejingų.

Humoro žvaigždė J.Jankevičius M.A.M.A sceną išbandys trečią kartą. Prieš trejus metus itin daug nykščių į viršų pakėlė jo sukurtas apdovanojimų herojaus personažas. Pernai Justinas buvo pakviestas teikti apdovanojimą ir vėl kaip reikiant užkūrė tribūnas, išnaudodamas savo dvi minutes šlovės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje išdalinti Auksinių įrašų apdovanojimai ir paskelbtas pirmasis M.A.M.A.2015 vedėjas

„Tiesą pasakius, turėjau tik pusantros minutės, todėl spėjau vien pasilabinti su Andriumi Rožicku ir savo mylimo miesto Kauno gyventojais. Šiais metais, atrodo, gausiu daugiau laiko. Tikiuosi, jo užteks pasisveikinti su visais vakaro dalyviais. Apdovanojame tuos, kurie dainuoja iš širdies, todėl savo ruožtu mes, kalbantieji, turėtume daryti tą patį ir šnekėti iš širdies, – sako J. Jankevičius. – Ceremonijos vedėjo pareigos man – didžiulė garbė ir atsakomybė, todėl jau dabar sėdžiu su pieštuku ir popieriaus lapu ir konspektuoju pastarųjų metų Lietuvos muzikos įvykius. Padarysiu viską, kad ir šie apdovanojimai nepaliktų abejingų – pažadu.“

Būsimosios ceremonijos veidas pabrėžia, kad M.A.M.A apdovanojimai visuomet drioksteli kaip reikiant, nes prie jų dirba daug žmonių: „Lygiai kaip krepšinyje negali laimėti rungtynių, vien gerai kovodamas dėl atšokusių kamuolių, muzikos apdovanojimai susideda iš tūkstančio sudėtinių dalių, kurių kiekviena yra svarbi. Todėl svarbiausia čia, manau, bus komandinis visų grandžių darbas. Na, ir, žinoma, kad dalyvautų Sel’as...“

Jaunosios kartos komikas M.A.M.A renginyje padės išsiaiškinti, ar mūsų scenos garsenybės jau yra pakankamai atsipalaidavusios, ar vis dar dėvi provincijos kunigaikštukų karūnas ir jautriai reaguoja į pokštus.  

„Mano nuomone, viena gražiausių žmogaus savybių yra sugebėjimas pasijuokti iš savęs. Liovęsi iš savęs juoktis susireikšminame, o tada prisigalvojame priešų ir apsisunkiname gyvenimą. Ar mūsų atlikėjai moka būti saviironiški? Patikrinsime“, – žada J. Jankevičius.

M.A.M.A apdovanojimai jam yra pateikę asmeninių atradimų, bet dar ne visos svajonės išpildytos. „Kažkada M.A.M.A scenoje pirmą kartą pasirodė projektas „Pop Ladies“ ir nuo tos dienos negaliu liautis jų klausytis. Taip pat buvo grupė „Dolce Vita“. Šiais metais tikiuosi akustinio „Pupyčių“ gyvo garso pasirodymo. Tai būtų didžiulė dovana visai Lietuvai“, – patikina J. Jankevičius.

Ar jo automobilyje dažnai skamba lietuviška muzika? „Mano mašinoje dažniausiai groja rusiška muzika arba visokie techno-house’ai, nes po Vilnių važinėju taksi arba autobusu. Gal ir gerai, nes vos 20 minučių pasiklausęs radijo stoties, kurioje be Vladimirietiškosios Centrinės muzikos paskaitos ir skelbimų apie „simpatiškus, po miestą važinėjančius ir kompanijos ieškančius vaikinus“ supranti, kokio vis dėlto aukšto lygio yra lietuviška muzika“, – teigia Justinas.

Sausio 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančius M.A.M.A apdovanojimus jis ves ne vienas, bet savo kolegos pristatyti neskuba: „Šiam žmogui pristatymo ir nereikia – jį pažįsta visa Lietuva.“

Grandiozinio šou M.A.M.A 2015 rengėjai žada įspūdingą muzikinę programą, galingą sceną ir nesibaigiantį uau efektą, kurį sukurs kartu su jubiliejų švenčiančiu „Radiocentru“. Apdovanojimų partneris – AGATA.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką