Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 22d. 14:44

M.A.M.A. 2020: daugiau nei 100 žmonių komisijai duotas startas išrinkti geriausius

M.A.M.A.
Organizatorių nuotr. / M.A.M.A.

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“, organizuojanti svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ penktadienio popietę uždegė žalią šviesą kompetentingai komisijai, kuri išrinks geriausius iš geriausių keturiolikoje kategorijų. Jau kovo 27 dieną planuojama įspūdinga apdovanojimų ceremoniją, kurios metus paaiškės komisijos išrinkti geriausi.

Jubiliejinė, 10-oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija, kaip ir visas pasaulis, išgyvena ypatingą situaciją, tačiau nuo pat pirmosios pandemijos dienos organizatoriai laikėsi pozicijos, kad yra pasiruošę apdovanoti geriausius kūrėjus ir palaikyti šiuo periodu.

„Jau dešimtmetį turime misiją įvertinti, motyvuoti, vienyti Lietuvos muzikinę bendruomenę. Šiandien, atrodo, kad ypatingai to reikia, kai muzikantai praktiškai praradę visas pajamas, o realizuoti gali tik labai ribotuose formatuose. Norime, kad neliktų užmiršti praėjusių metų geriausi, o visa bendruomenė įsikvėptų optimizmo, kad jau greitai galėsime sugrįžti į normalų gyvenimą“, – pasakoja asociacijos pirmininkas Martynas Tyla.

Jau šiandien prasideda balsavimas, į kurį pakviesta 117 komisijos narių. Tai su muzika susiję žmonės – žurnalistai, prodiuseriai, garso inžinieriai, radijo stočių muzikos redaktoriai ir daugelis kitų. Būtent ši komisija ir nuspręs, kurie atlikėjai iš penketukų yra verčiausi „M.A.M.A. 2020“ apdovanojimų. Balsavimo procesą prižiūri audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Planuojama, kad apdovanojimų ceremonija įvyks kovo 27 dieną. Šią dieną ir bus atskleisti visų kategorijų laimėtojai.

Visai neseniai asociacija pradėjo ir naują veiklą – nuo šiol muzikos pasiklausymo platformoje „Spotify“ kas savaitę atnaujins grojaraštį „M.A.M.A. TOP 40“, kuriame klausytojai gali rasti populiariausius pastarojo meto Lietuvos atlikėjų kūrinius.

Primename, kad į 14 „M.A.M.A. 2020“ nominacijų pretenduoja:

Metų albumas: „Solo Ansamblis“ „Olos“, „Happyendless“ „Utopia“, „Abudu“ „Gaisras“, „Beissoul & Einius“ „Questions In The Dark“, Inga Jankauskaitė „Man ir tau“.

Metų atlikėjas / -a: Jurga, Vidas Bareikis, OG Version, Monika Liu, Inga Jankauskaitė.

Metų grupė: „Beissoul & Einius“, „Solo Ansamblis“, „The Roop“, „ba.“, „Happyendless“.

Metų roko grupė / atlikėjas / -a: „Akli“, „ba.“, „shishi“, „Jauti“, „Abudu“.

Metų elektroninės muzikos grupė / atlikėjas / -a: „Solo Ansamblis“, „Beissoul & Einius“, „Happyendless“, Ten Walls, Jovani.

Metų hiphopo grupė / atlikėjas / -a: OG Version, Omerta, „Vilniaus Energija“, Ironvytas, „Flying Saucer Gang“.

Metų popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: Justinas Jarutis, „Sisters On Wire“, Vidas Bareikis, Jazzu, „The Roop“.

Metų tradicinės popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: „Studija“, Virgis Stakėnas, „Man-go“, Saulius Prūsaitis, Inga Jankauskaitė.

Metų progresyvios popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: Keanu Blunt, Free Finga, Angelou, Paula, Meandi.

Metų alternatyvios muzikos grupė / atlikėjas / -a: „Graži ir ta galinga“, „Kamanių šilelis“, „Egomašina“, „shishi“, „Solo Ansamblis“.

Metų koncertinė grupė / atlikėjas / -a: OG Version, Lilas ir Innomine, Jazzu, „Solo Ansamblis“, Vidas Bareikis.

Metų proveržis: „Abudu“, FC Baseball, Jessica Shy, „The Roop“, OG Version.

Metų daina: „Sisters On Wire“ „Mėlyna mėlyna“, „Saulės kliošas“ „Paskambink man (Jei tau liūdna)“, „The Roop“ „On Fire“, Vidas Bareikis „Aš nepamesiu savo dainos“, Monika Liu „Vaikinai trumpais šortais“.

Metų vaizdo klipas: Free Finga „Manęs daugiau“, „The Roop“ „On Fire“, „Solo Ansamblis“ „Dansingas“, Keanu Blunt „Išvažiuoju“, Jurga „Try Me“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką