Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mamontovas kviečia ruoštis Gatvės muzikos dienai

Andrius Mamontovas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Andrius Mamontovas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Nežinau kaip jūs, o aš jau labai pasiilgau Gatvės muzikos dienos, – viešą laišką išplatino šios tradicijos sumanytojas ir palaikytojas Andrius Mamontovas. – Jau nebekyla abejonių, kad Gatvės muzikos diena yra reikalinga ir visų laukiama šventė visoje Lietuvoje. Po truputį tai tampa gera tradicija, o gerų tradicijų paleisti ir praleisti negalima. Todėl jau ketvirtą kartą kviečiu visus, šių metų gegužės 1 dieną išeiti į savo miesto ar miestelio gatves ir pripildyti gražią pavasario dieną muzikos garsais.“

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kiekvieną pirmąjį gegužės šeštadienį visi, kas tik turi kokį muzikos instrumentą ir gali išgauti juo garsą ar triukšmą, kviečiami išeiti į savo miesto gatves ir groti. Dalyvauti gali visi. Nesvarbus nei grojančiųjų amžius, nei muzikos stilius, nei padėtis visuomenėje, nei profesionalumas, nei kiti subjektyvūs ar objektyvūs veiksniai.

Svarbiausia – pripildyti savo miestą muzikos garsais ir tapti to grojančio miesto dalimi. Tam nereikia nei scenų, nei specialių scenarijų ar programų.

„Be jokios abejonės, viskas, ką praeiviai įmes jums į kepurę, bus jūsų! – šypsosi A.Mamontovas. – Gatvės muzikos diena yra šventė, kurią mes, Lietuvos žmonės, dovanojame sau patys be jokių „iniciatyvų iš viršaus“.

Registracijawww.gatvesmuzika.lt puslapyje prasidės jau greitai (visi, kas norite pakliūti į specialų tai dienai ruošiamą muzikinį miesto žemėlapį, turėtumėte užsiregistruoti iki balandžio 28-os dienos).

Organizacinis komitetas taip pat kreipsis į visų Lietuvos miestų savivaldybes su prašymu sudaryti palankias sąlygas tą dieną grojantiems gatvėse.

Taip pat www.gatvesmuzika.lt ir www.myspace.com/gatvesmuzikosdiena rasite daug nuotraukų su puikiais ankstesnių metų Gatvės muzikos dienų momentais, o taip pat ir visus kontaktus norintiems tapti savanoriais, organizatorių pagalbininkais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką