Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 14d. 12:07

Mantas Stonkus įgyvendino svajonę – įrašė žemaitišką repo dainą: įvertinkite aktoriaus talentą

Mantas Stonkus
Stop kadras / Mantas Stonkus

Mantą Stonkų jau buvome įpratę matyti vaidinantį, vedantį televizijos laidas ar juokaujantį. Tačiau dabar jis pademonstravo dar vieną talentą ir prisistatė kaip reperis Stonkidzė. Nauju amplua debiutuojantis aktorius gerbėjams pateikė premjerą – repo dainą žemaičių kalba „Rojaus obuoliai“.

Naują žemaitiškos dainos „Rojaus obuoliai“ versiją M.Stonkus pristatė vasario 14-ąją – šv.Valentino dieną. Kartu su repo kūriniu pasirodė ir jo vaizdo klipas.

Po vaizdo įrašu Mantui skrieja pagyros – kai kurie internautai net tikina, kad aktorius dainuoja geriau nei dauguma Lietuvos reperių.

Įvertinkite ir jūs:

VIDEO: STONKIDZÉ - Ruojaus Obolē (Rojaus Obuoliai)

Tiesa, apie tai, kad debiutuos nauju amplua, Mantas savo sekėjams socialiuose tinkluose pranešė dar dainos premjeros išvakarėse. Čia jis prisipažino visą laiką žavėjęsis reperiais, paminėjo ir tuos, kurie jį, dar paauglį, įkvėpė.

„Gal X klasėje su keliais bendraklasiais buvome sukūrę grupę, kurios pavadinimo neatsimenu, ir per mokyklos šokius visada su ja dainuodavom savo vienintelę dainą, nes žinojom, kad po pasirodymų gausim random laižiakų. Kokių 16 metų ėjau į tokius pusiau legalius, repo tūsus, kur atvarydavo Sindikatas, Vaiperis su Shmekla, Karoona, mūsų vietinis Vezhlys ir dar daug daug jaunimo iš visos Lietuvos. Atsimenu, žiūrėdavau ir taip žiauriai pavydėdavau, kaip jie taško, ir taip žiauriai norėdavau taip pat varyti, ir taip žiauriai nedrįsdavau“, – feisbuke rašė M.Stonkus.

Tačiau minties dainuoti repą jis nepalaidojo ir dabar džiaugiasi pagaliau įgyvendinęs savo svajonę.

„Šiandien man beveik 33 metai, beveik Kristaus amžius, beveik pusę gyvenimo nugyvenau ir beveik supratau, kad žodžiui „beveik“ nebėra laiko.

Iš pradžių nedrąsiai pradėjau skleisti žinią artimų tarpe, kad noriu padaryti gabalą, tada sau susigalvojau idėją ir tada, labai labai susikaupęs, užsiminiau apie tai Vaiperiui, o jis sako: „ateis laikas“. Praėjo gal metai, rašau „jau“ ir va – skabom Ruojaus Obuolius“, – pasidžiaugė Mantas.

Tiesa, nors reperio amplua realiame gyvenime M.Stonkus debiutavo tik dabar, kino aikštelėje šis vaidmuo jam nesvetimas – aktorius kūrė reperio vaidmenį filme „Aš žvaigždė“.

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką