Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 9d. 18:45

Marija Akelan pristato vasariška nuotaika trykštančią dainą apie oro balionus

Marija Akelan
Asmeninio albumo nuotr. / Marija Akelan
„Apie šią ypatingą vasarą norisi kurti bei dainuoti“, – sako naują dainą „Oro balionai“ pristatanti atlikėja Marija Akelan.

„Šią ilgai mūsų visų lauktą vasarą norisi linksmai švęsti ir apie ją kurti bei dainuoti. Žmonės išsiilgo tarpusavio bendravimo, laiko su artimaisiais, nuoširdžių šypsenų, apkabinimų ir nerūpestingo juoko. Pastaraisiais metais globalios pandemijos nubrėžti apribojimai itin ryškiai parodė kultūrinių ir dvasinių vertybių svarbą.

Tikras džiaugsmas, kad karantinas baigėsi ir šilti orai leidžia leisti daug laiko gryname ore su artimaisiais. Ryškūs oro balionai virš miesto – tai įspūdingas, džiaugsmo kupinas ir jau savotiška tradicija vilniečiams tapęs reginys. Pati asmeniškai šios pramogos nedrįstu išbandyti, tačiau kaip ir kiti žmonės, dažnai vakarais ateinu pasigrožėti į dangų kylančiais įvairiaspalviais oro balionais“, – pasakoja kūrėja.

„Mano naujoji dainą – apie empatija, nuoširdžius ir tikrus tarpusavio santykius. Nors meilė, pagarba, palaikymas, atjauta, rūpestis kitais žmonėmis - tai iš kartos į kartą perduodami kultūriniai pamatai, jų aktualumas per amžius išlieka svarbiausias.

Mane liūdina tai, kad nuolat skubančioje šiuolaikinėje visuomenėje propaguojamas vartotojiškumas. Aš manau, kad įsigalintis gyvenimas socialiniuose tinkluose paslepia realią tikrovę ir kartais pernelyg išaukština išorines vertybes, o juk tai skatina žmonių egocentriškumą, aplinkinių ignoravimą, paviršutinišką bendravimą.

Tačiau savo dukrai ir visai jos kartai linkiu geresnės ateities. Todėl mūsų šeimoje ir aplinkinių rate stengiamės ugdyti kitokius bendravimo įpročius. Sakoma, kad geriausias būdas mokyti vaikus – tai būti tinkamu pavyzdžiu patiems“, – šypsosi Marija.

VIDEO: Marija Akelan I Oro Balionai (Official video)

Daina „Oro balionai“ – jau trečioji iš būsimojo dainininkės albumo, kurį ji planuoja pristatyti pavasarį. Šiuo metu Marija intensyviai dirba studijoje prie įrašų. Į klausimus, koks bus naujasis albumas, dainininkė atsako:

„Kaip ir ankstesni mano išleisti įrašai, albumas išlaikys populiariosios instrumentinės elektroninės muzikos stilistiką, o esminė visų dainų ašis – išlikimo dvasingais žmonėmis svarba: meilė ir prioritetas artimam, dėmesingumas aplinkiniam pasauliui, ilgalaikių atvirų tarpusavio santykių puoselėjimas, šeimos branginimas bei saugojimas, mėgavimasis tikrąja akimirka ir tikri pojūčiai.

Aš nuoširdžiai mėgaujuosi naujojo albumo kūrimo procesu ir tikiuosi, kad man pavyks iki galo įgyvendinti šį savo norą. O kol kas klausytojams aš dovanoju šią naują dainą ir linkiu nepamirštamų vasaros įspūdžių bei spalvotų, kylančių į dangų kaip oro balionai svajonių!“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

10:24
04:58
13:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką