Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merginų grupė „Agentūra“ tarptautiniame šokių muzikos konkurse varžosi dėl pergalės

Gintarė Dugnaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Gintarė Dugnaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią vasarą startavęs dviejų merginų pop muzikos duetas „Agentūra“ šiuo metu varžosi tarptautiniame konkurse „Eurodanceweb award 2012“, kuris siekia populiarinti Europos šalių šokių muziką. Ši jauna grupė vasarą buvo laikinai sustabdžiusi savo veiklą, bet dabar, kupina naujų jėgų, idėjų ir ryžto, drąsiai grįžta į Lietuvos muzikos padangę. Į klausimus apie grupės pokyčius, artimiausius planus ir siekius atsako viena iš „Agentūros" dainininkių – Gintarė Dugnaitė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kodėl taip veržliai kopdamos į populiarumo viršūnę ir sulaukusios pripažinimo judvi su kolege Viktorija nusprendėte sustabdyti savo veiklą? Juk kiti atlikėjai tokioje situacijoje elgiasi priešingai – stengiasi griebti viską, kas jiems duodama ir siūloma.

Taip, mes iš tiesų per trumpą laiką padarėme didžiulį darbą: įrašėme daug dainų, kurių viena populiariausių yra „Gyvenk“, šiuo metu besivaržanti konkurse „Eurodanceweb award 2012“. Buvome suplanavusios koncertų ilgam laikui į priekį, pasidarėme įdomios spaudai ir televizijai. Tačiau visai netikėtai, besibaigiant šiam pavasariui, Viktorija išvyko gyventi į užsienį ir pirmenybę suteikė šeimai, o ne muzikinei veiklai. Kai ji pradėjo lauktis, teko pamiršti visus planus ir permąstyti, ką aš pati norėčiau ir galėčiau daryti. O tam reikėjo laiko.

Ar konkursas „Eurodanceweb award 2012“ tapo ta priežastimi ir postūmiu atgaivinti muzikinę karjerą bei grįžti į muzikinį pasaulį?

Žinia, kad grupė buvo pastebėta tokio lygio konkurse, kuriame atlikėjus vertina dėl muzikos, o ne dėl įvaizdžio ar kitokių nuopelnų, tikrai paskatino priimti sprendimą atnaujinti veiklą. Juolab, kad minčių grįžti į sceną tikrai buvo. Visas gyvenimas yra kova. O man patinka kovoti, siekti užsibrėžto tikslo. Tai suteikia prasmę gyvenimui, leidžia pajausti, jog esi gyva.

Grupė nuo šiol koncertuos su nauja nare. Bus organizuojama atranka, o gal ji jau surasta?

Jau turiu naują kolegę Neringą. Ji kaip ir atsinaujinęs mūsų įvaizdis, nauja dar niekam negirdėta daina, suteiks gaivumo „Agentūrai“. Mes visi esame žmonės, turime savo gyvenimus, tikslų, svajonių, todėl pokyčiai – neišvengiami. Svarbu, kad visi pasikeitimai būtų tik į gerą.

Tai kuo gi „Agentūra“ išsiskiria iš šiandieninės muzikinių grupių gausos?

Na, vien tai, kad nekoncertuodama ir nesiafišuodama „Agentūra“ buvo pastebėta ir užsienyje, turiu omenyje konkursą „Eurodanceweb award 2012“, jau kažką sako mūsų naudai. Mes nesivaikome pigios šlovės, nesistengiame gyventi vien iš savo muzikinės veiklos. Mes darome tik tai, ką norime daryti, kitaip tariant, dainuojame dainas, kurios patinka mums pačioms. Atrodome taip, kaip norime atrodyti. Todėl iš viso šio proceso gauname didžiulį malonumą ir pasikrauname teigiamomis emocijomis, kurių užtenka ir mūsų kitai veiklai vykdyti. Be to, mes nekonkuruojame nė su viena kita grupe. Manau, kad vietos po dangumi užteks visiems. Svarbiausia būti savimi.

Asmeninio albumo nuotr./Merginų grupė Agentūra
Asmeninio albumo nuotr./Merginų grupės „Agentūra“ senoji sudėtis

Kalbant apie konkursą „Eurodanceweb award 2012“, šiemet savo favoritą gali rinkti ir publika. Iki gruodžio pabaigos už grupės „Agentūra“ dainą „Gyvenk“ galima balsuoti šioje svetainėje www.eurodanceweb.com/ed12.htm. Dainą „Gyvenk!” duetui padėjo įrašyti garsus prodiuseris Žilvinas Žusinas, dirbęs prie „Sel“ albumų „Muzika“ ir „Aš kaip žąsis“. Minėtos dainos muzikos autoriai – Peteris Wennerbergas, Gabriella Jangfeldt ir Mathias Venge, dainos žodžiai – „Agentūros“. Žavių lietuvaičių konkurentais tapo tokios žvaigždės kaip rumunų grupės „O-Zone“ buvęs lyderis Danas Balanas, garsus Rusijos atlikėjas Irakli, baltarusių įžymybė Dmitrij Koldun ir kiti.

Skaitytojams siūlome paklausyti ir komentaruose įvertinti grupės „Agentūra“ dainą „Gyvenk“, su kuria merginos dalyvauja konkurse „Eurodanceweb award 2012“.

VIDEO: AGENTŪRA "GYVENK!"

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Muzika
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką