Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 18d. 15:31

Merginų grupė „Kitokios“ pristato debiutinę dainą

Grupė „Kitokios“
Grupės archyvo nuotr. / Grupė „Kitokios“

Kovo pradžioje spaudoje prisistačiusi nauja merginų muzikinė grupė „Kitokios“ pristato pirmąją savo dainą tokiu pačiu pavadinimu „Kitokios“.

„Į šią dainą sudėjome save, augome su kiekvienu garsu, kūrėme, improvizavome. Mes nesirėmėme jokiais šablonais ar kitų užsienio atlikėjų dainomis, todėl teko susidurti su šia mažyte problema ieškant žmogaus, kuris sukurs muziką. Džiaugiamės tuo, jog pavyko surasti kompozitorių Marių Leskauską, kuris tiesiog mokėjo ateivių  kalbą. Esame laimingos dar  ir dėl to, jog vienas garsiausių Lietuvos reperių, Vilius Alesius (grupė „Skamp“), susidomėjo pirmosios dainos idėja, parašė teisingus žodžius bei nepriekaištinga dikcija papuošė dainą“, – pasakoja merginos.

Anot jų, repas nėra vien ritminga kalba. „Jis perteikia kur kas daugiau emocijos ir pasakojimo nei ketureilis, todėl pirmajai dainai bandėme panaudoti būtent šio muzikinio stiliaus motyvus, kurie įdomiai ir kitaip susidėliojo su lyriniu ir ramiu ateivių dainavimu“, – sakė jos.

Dainos kulminacija – pabaiga, kurioje ateivės, įkvėptos gyvybės balso, įgauna žemišką pavidalą – jos tampa nenugalimos ir nepalaužiamos. Jos ateiną į šį pasaulį tam, kad jį pakeistų, kad sulaužytų stereotipus ir nustatytą tvarką, kad ištrintų iš žmonių atminties blogį, – tokia žada būti ir šios dainos šou interpretacija.

Jos ateiną į šį pasaulį tam, kad jį pakeistų, kad sulaužytų nustatytą tvarką, kad ištrintų iš žmonių atminties blogį.„Mes nuolat kuriame ir tikime, kad pavyks pateikti įdomių kūrinių, kurių tekstų autorės esame pačios. Norime save pristatyti kaip muzikinę bei šou grupę, kuri daina, šokiu ir teatru išgautų maksimumą. Mus vienija idėjos, noras dirbti, ieškoti naujovių, tobulėjimas. Tikime, jog ši daina taps visų kitokių merginų himnu ir norime jas padrąsinti nebijoti būti kitokiomis, nestereotipinėmis“, – tikino „Kitokios“.

Interneto vartotojai jau šiandien turi galimybę paklausyti naujausio grupės įrašo – dainos „Kitokios“:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką