Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 11d. 11:21

Merginų grupė „Vega“ pristato vasara dvelkiančią dainą: įvertinkite

Grupė „Vega“
Asmeninio albumo nuotr. / Grupė „Vega“

Visada gera nuotaika ir pozityvia energija trykštančios grupės „Vega“ merginos vasarą pasitinka su nauja daina „Iš naujo“.

„Apie ką ši daina? Žinoma, kad apie meilę“, – juokiasi grupės narė Donata.

„Apie tokią, dėl kurios gali padaryti viską. Apie beribę meilę. Kai viską, ką padarei, kad tą meilę surastum, galėtum pakartoti iš naujo. Tiek kartų, kiek reikės“, – kalba kita grupės narė Sonata, ne per seniausiai įsiliejusi į kolektyvą, tačiau jau puikiai susidraugavusi su Donata.

Merginos džiaugiasi turinčios nemažai suplanuotų vasaros koncertų. „Smagu koncertuoti, smagu turėti visą programą, o dar smagiau – laikytis klausytojams duoto pažado – scenoje dainuoti tik gyvai ir atlikti tik savo dainas“, – kalba grupės narės Donata ir Sonata.

Grupės „Vega“ merginos prasitaria, kad vasarą klausytojams bus pristatytos dar bent dvi naujos dainos. „Na, o jei norite išgirsti jas anksčiau – maloniai kviečiame apsilankyti mūsų koncertuose, kurių šią vasarą bus tikrai nemažai“, – kalba merginos.

Grupė „Vega“ tikisi, kad naujoji daina bus dar populiaresnė už klausytojų jau itin pamėgtą praėjusios vasaros hitą „Dėl tavęs“, „YouTube“ platformoje perklausytą daugiau nei 8 milijonus kartų.

Įvertinkite naują grupės dainą „Iš naujo“

VIDEO: VEGA - Iš naujo (Naujiena, 2019)
Komentarai
Temos: 2 Muzika dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

00:55
01:30
03:27

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką