Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 10d. 16:24

„Metal On Metal“ pristato įtemptą vaizdo klipą (video)

„Metal On Metal“
Visvaldo Morkevičiaus nuotr. / „Metal On Metal“

Azijietiškos kilmės stalo tenisininkės mušinėja granatą smokinguotos aukštuomenės akivaizdoje. Toks siurealus vaizdas lydi aštrių šokių grupės „Metal On Metal“ dainą „Bastard“. Jo autoriai – provokuojantis kūrybinis australų susivienijimas „The Glue Society“.

Vos prieš kelias dienas į pasaulį paleistas vaizdo klipas jau viršijo 70 tūkstančių peržiūrų („Vimeo“ ir „YouTube“ duomenimis) ir renka derlingas reakcijas pasaulinėse interneto svetainėse. Klipas vadinamas žiauriu, skandalingu ir socialiai kibiu. „Creative Review“, „Fubiz“ ir reperio Pharelio Williamso parduotuvės „Billionaire Boys Club“ tinklaraštis – tik keli žinomi vardai, skyrę dėmesio „Bastard“ vaizdui.

Pirmiausiai pasiaiškina „The Glue Society“ režisierius Matt Devine: „Vaikinai mums leido daryti ką norime, taip ir pasielgėme. Klipas praturtina dainą, daina – klipą. Tikėkimės, tai sėkmingos vedybos per didelį atstumą.“

Jo žodžius, kramtydami sirpstančias naujienas, komentavo ir metalistai: „Pirmiausiai – garbė, po to – didžiulis pasitenkinimas. Mes ilgą laiką sekėme „The Glue Society“ darbus ir pasiūlėme jiems mus iliustruoti. Tikrai nesitikėjome, kad viskas vyks taip sklandžiai. Kai pamatėme idėjos aprašymą trinktelėjome viens kitam per galvą, negalėdami patikėti, kad tai bus įgyvendinta. Mums labai patiko kandi socialinė metafora apie trečiojo pasaulio šalis, išnaudojimą ir vergovę.“

Australai „The Glue Society“ yra kūrę plačiai pagarsėjusias „Virgin“, „42 Below“, „Ikea“ reklamas, padovanoję benamio, besituštinančio ant didžiulio balandžio galvos statulą Niujorkui ir dalyvaujantys galybėje meno projektų.

„Bastard“, išleistas legendinės britų įrašų kompanijos „Skint“, yra trečiasis „Metal On Metal“ kūrinys ir pirmasis, kurį grupė kūrė savoje studijoje. Ten, be trijų šeimininkų ir garso įrangos, yra kilimas, šuo bei viskio butelys, skirtas derliaus arba įtampos nuėmimui. Įtampos metalurgai pastaraisiais mėnesiais turėjo per akis – ką tik pasibaigė jų pirmasis turas per Lietuvą. Pusantro mėnesio, šeši miestai, 1500 kilometrų ir apie 3000 palaikančiųjų - tokia yra oficiali Statistikos departamento, Reivo skyriaus informacija.

Kol buvo kuriamas „Bastard“ klipas, „Metal On Metal“ nusprendė pagerinti originalą ir sukūrė jo tęsinį – netrukus visas duomenų talpyklas, tinklaraščius ir klubus pasieks „Bastard - The Sequel“, raumeningesnis „Bastard“ brolis.

Artimiausiuose „slaughterhouse“ stiliaus išradėjų planuose – naujas mini albumas ir pasaulio išgelbėjimas dviem ėjimais.

 

VIDEO: Metal On Metal - Bastard
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką