Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 22d. 13:02

Metų grupe tapę „2 Donatai“ pristatė naują savo pirmo hito versiją ir klipą: įvertinkite

„2 Donatai“
Asmeninio albumo nuotr.] / „2 Donatai“

„Aukso lašas“ muzikos apdovanojimuose 2018-ųjų „Metų grupės“ titulą gavusi, jau penktus metus skaičiuojanti vaikinų grupė „2 Donatai“ turi naujienų gerbėjams – pristato dainą „Tyliai akis užmerkiu“.

„Praėjo savaitė, o mes dar negalime patikėti, tuo kas nutiko... Esame garantuoti ir tikri, kad savo klausytojams atiduodame visą meilę, kad daug dirbame dėl to, jog mūsų muzika paliestų kiekvieno širdį, tačiau metų grupės apdovanojimas mums buvo staigmena! Pradėti metus su tokiu startu... Tobula... Esame visiems labai dėkingi. Visiems, kurie balsavo, kurie nebalsavo ir tiems, kurie tiesiog mėgsta tai, ką darome mes. Ačiū“ – kalbėjo K.Akulavičius.

Kalbėdami su dideliu dėkingumu akyse vaikinai prasitarė, kad šie metai jiems ypatingai svarbūs. Grupė švenčia 5 metų gimtadienį. O šią progą atšvęsti, jau rudenį, jie atvažiuos beveik į kiekvieną Lietuvos miestą. Pačias geriausias savo dainas ir naujus hitus jie atliks su gyvo garso grupe.

Kviečiame pasiklausyti vienos iš pirmųjų grupės dainų, kurią girdėjote „Aukso lašo“ apdovanojimuose, tačiau šiandien ji skamba dar kitaip!

2 Donatai – Tyliai akis užmerkiu

VIDEO: 2 DONATAI - Tyliai akis užmerkiu (Nauja versija 2019)
{gallery|169106|15

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką