Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 18d. 11:30

Monika Marija pristato naują dainą ir vyro Dovydo Laukio kurtą vaizdo klipą

Monika Marija
Martyno Stankaičio nuotr. / Monika Marija
Neseniai drauge su Jurgiu Brūzga pristačiusi didžiulio dėmesio sulaukusį kūrinį „Balkone“, Monika Marija grįžta su dar viena premjera. Šiandien ji gerbėjams dovanoja dar vieną savo kūrybos dainą „Žaidimas“, prie kurios gimimo taip pat prisidėjo du puikiai pažįstami vyrai – aranžuotę kūrė kompozitorius Vytautas Bikus, vaizdo klipą – dainininkės sutuoktinis Dovydas Laukys.

„Per praėjusius metus, kai pasaulis buvo sustojęs dėl pandemijos, sukūriau nemažai dainų, tačiau su publika dalinuosi tik tomis, kurias pati norėčiau įsijungti ir pasiklausyti dar kartą. Kūrinys „Žaidimas“ man yra brangus dar ir tuo, jog jis – pirmasis žingsnis į antrąjį mano albumą“, – pristatydama premjerą sako Monika Marija.

Ji pasakoja, kad daugiausiai laiko bei jėgų pareikalavo dainos vaizdo klipo kūrimas. Šiam procesui vadovavo jos vyras D.Laukys, kuris lietuviams pažįstamas kaip projekto „X Faktorius“ laimėtojas, grupės „120” narys, aktorius bei režisierius.

„Geriau neklauskite, kaip mums sekėsi ir gyventi, ir dirbti kartu. – juokėsi Monika Marija, – Nepažįstu kito žmogaus, kuris sugebėtų daryti tiek visko vienu metu, o jam suvaldyti žmones, visą informaciją ir procesus, sekėsi puikiai. Seniai nebuvau dirbusi prie asmeninio projekto su tokio dydžio ir „svorio“ komanda, kai kurie, pavyzdžiui, jau turi patirties kuriant produkciją „Netflix“.

Naują dainą ir vaizdo klipą galite išvysti čia:

VIDEO: Monika Marija - Žaidimas

Vaizdo klipe drauge su atlikėja pagrindiniu aktoriumi buvo pasirinktas Petras Šimonis. Monika Marija teigia su juo esanti pažįstama dar nuo vaikystės, pora drauge dalyvavo „Dainų dainelės“ konkurse, kai šis akomponavo jai saksofonu.

„Dovydas Petrą taip pat puikiai pažinojo, nes abu yra aktoriai, todėl kai pasiūlė pakviesti drauge filmuotis, labai apsidžiaugiau, o kitų variantų net nesvarstėme,“ – pasakojo Monika Marija.

Pirmąkart šį kūrinį gyvai bus galima išgirsti jau šį savaitgalį, birželio 19 dieną, akustinio Monikos Marijos koncerto Palangoje metu. Dainininkė prašo atkreipti dėmesį, jog į renginį patekti bus galima tik turintiems Galimybių pasą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:29
25:23
11:25

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką