Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 05 17, 10:14

Muza Magda pristato dainą „Sin”: „Noriu atskleisti visas moters seksualumo puses“

Grupių „Glasshous“ ir „Eleven Degrees“ narė, muzikinių projektų dalyvė Muza Magda debiutuoja kaip solo atlikėja ir pristato kūrinį „Sin“.
Muza Magda
Muza Magda / Akvilės Balsytės nuotr.

„Tai daina vilioklė“, – trumpai naują kūrinį pristato dainininkė ir priduria, jog juo prasideda naujas kūrybos etapas, kuriame susijungs intelektualaus pop žanro muzika ir įvairiapusis moters seksualumas.

„Esu seksuali moteris ir žinau, kad moterų seksualumas gali būti labai įvairus – vienoks siaubingai gerai atliekant darbą, kitoks – kerštaujant, viliojant ar verkiant. Nebijau seksualumo ir savo muzika noriu atskleisti skirtingas jo puses“, – teigia Muza Magda.

Muza Magda – Sin:

VIDEO: Muza Magda - Sin

Dainininkė pasakoja, jog visos jos dainos gimsta iš to, kas tikra – gyvenimo nuotykių ir nusivylimų.

„Esu mergina, kuri nesidrovi, kad gyvena, o giliai širdy dar ir ypatingai jautri asmenybė, todėl dainų kūrimas dažnai man tampa terapija, kurioje telpa viskas, kas tikra – visi gyvenimo nuotykiai, patirtys, džiaugsmai ir nusivylimai”, – pasakoja Muza Magda.

Akvilės Balsytės nuotr./Muza Magda
Akvilės Balsytės nuotr./Muza Magda

Šiuo metu dainininkė kūrybinio proceso darbus dalinasi su muzikos prodiuseriu Artiomu Penkevičiumi. „Artiomas – nuostabus žmogus ir muzikos prodiuseris. Kartu su juo buvome grupės „Glasshous” nariai, todėl labai smagu tęsti šią draugystę”, – atskleidžia dainininkė ir priduria, jog šiandien pristatoma daina „Sin“ – ne tik jos ir Artiomo Penkevičiaus, bet ir muzikos prodiuserio Einaro Matijošaičio darbo rezultatas. Prie dainos vaizdinio išpildymo prisidėjo kūrėja Indrė Bručkutė.

„Esu jiems dėkinga net tik už profesionalumą, bet ir palaikymą bei motyvaciją”, – teigia Muza Magda ir kviečia išgirsti „Sin“ visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką