Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 17d. 16:14

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje Monikos Linkytės pritariančiaisiais vokalistais tapo komisijos nariai

Sasha Song, Monika Linkytė ir Donatas Montvydas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Sasha Song, Monika Linkytė ir Donatas Montvydas

Nenumaldomai artėjant didžiajam nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalui, įvyksiančiam jau ketvirtadienį, aštrėja konkurso užkulisiuose tvyrančios intrigos. Bene daugiausiai apkalbų šią savaitę sulaukė atrankos finale pasirodysianti atlikėja Monika Linkytė, konkurse atliekanti dainą „Baby Boy“. Paaiškėjo, kad per du jau įvykusius atrankos turus merginai pritariančiųjų vokalų partiją atliko dainininkai Sasha Song ir Donatas Montvydas, kurie užima ir šio konkurso komisijos narių postus.

Tiek pirminiame nacionalinės atrankos etape, tiek atrankos pusfinalyje, įvykusiame praėjusią savaitę, M.Linkytė scenoje pasirodė viena – pritariančiųjų vokalistų balsai jos pasirodymo metu skambėjo iš už konkurso scenos. Žmonės.lt susisiekus su dainininke ši patvirtino, kad pritariančio vokalo partijas pirmoje atrankoje atliko D.Montvydas ir Sasha Song, abu esantys konkurso komisijos narių gretose, pusfinalyje – Sasha Song ir Justinas Lapatinskas. Maža to, Sasha Song yra ir dainininkės konkursinio kūrinio „Baby Boy“ autorius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Sasha Song
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Sasha Song

Paklausta, kodėl pritariantieji vokalistai scenoje taip ir nepasirodė, M.Linkytė tikino siekusi išvengti galimos įtakos žiūrovų balsavimui – juk scenoje išvydę popmuzikos grandus šie galėtų susigundyti savo balsą skirti M.Linkytei, o tai jau būtų nesąžininga kitų atlikėjų atžvilgiu. „Nenorėjome daryti įtakos balsavimui. Mes gerai sutariame ir esame iš vienos komandos, todėl reguliariai vienas kitam padedame ir tiek“, – sakė M.Linkytė.

Anot M.Linkytės, tai, kad D.Montvydas ir Sasha Song yra projekto komisijoje, neturėtų byloti apie papildomą vertintojų palankumą atlikėjai. „Jie yra iš tų žmonių, kurie moka skirti dalykus. Nemanau, kad jie mane vertina palankiau vien todėl, kad patys prisidėjo prie dainos. Donatas ir Sasha Song nepasižymi subjektyvumu“, – tikino dainininkė.

Taisyklių nepažeidė

Žmonės.lt susisiekus su nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos prodiuseriu Audriu Giržadu šis patikino, kad jokios atrankos taisyklės šiuo atveju nėra pažeidžiamos, o realios įtakos rezultatams nei D.Montvydas, nei Sasha Song neturi. „Tai yra du žmonės iš dvidešimties. Du prieš dvidešimt neturi lemiamo balso finale – Sasha ar Donatas negalėtų nieko nulemti į vieną ar kitą pusę“, – įsitikinęs prodiuseris.

Viganto Ovadnevo nuotr./Audrius Giržadas
Viganto Ovadnevo nuotr./Audrius Giržadas

Vyras pripažino, kad M.Linkytės dainos autoriui Sashai Song konkurso metu jis pats skyrė padidintą dėmesio dozę, idant konkurso eigoje nekiltų neaiškumų. „Mes atidžiai stebime, kokius balus Monikai Linkytei rašo Sasha Song. Galėčiau pasakyti, kad jis juos rašo sąžiningai ir jo duoti balai nepadarė įtakos – nieko nenusvėrė“, – patikino A.Giržadas.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą, kurio metu paaiškės šių metų Lietuvos atstovas didžiajame „Eurovizijos“ konkurse, gegužės mėnesį įvyksiančiame Švedijoje, žiūrovai tiesiogiai galės stebėti jau šį ketvirtadienį, renginį transliuos LRT televizija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką