Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 5d. 11:25

Naują dainą klausytojams dovanojanti Iglė: „Negalėjau jos išmesti iš galvos“

Iglė Bernotaitytė
Monikos Remeikytės nuotr. / Iglė Bernotaitytė
Naują dainą „Aš tavo galvoje“ pristatanti Iglė sako, kad jos pavadinimas gana simboliškas, mat po įrašo priedainio tekstas ir melodija jos mintyse su pertraukomis skambėjo dar kelias dienas. „Manau, žmonės žino tą jausmą, kai negali dainos išmesti iš galvos. Šį kartą man buvo vienas ryškesnių atvejų“, – sako ji.

Patyrusi gana stiprų besikartojančios dainos efektą, Iglė nutarė išsamiau juo pasidomėti.

„Pasirodo, nors vieną kartą šį reiškinį yra jautę net 98 proc. žmonių. Du trečdalius atvejų įstrigusi melodija pati savaime užsimiršta ir nesukelia nepatogumų“, – sako ji.

Tačiau būna, kad dainos frazė ar priedainis mintyse užsibūna ir norisi, kad tai liautųsi.

„Pasirodo, reikia nesistengti dainos išmesti iš galvos, nes tai duoda net priešingą rezultatą. Geriausias būdas visai paprastas: reikia išklausyti tą dainą nuo pradžios iki galo ir, jei įmanoma, padainuoti drauge su įrašu. Jei išklausyti galimybės nėra, dar padeda gumos kramtymas“, – sako ji.

Dainos „Aš tavo galvoje“ klausykitės čia:

VIDEO: IGLĖ - Aš tavo galvoje

Iglė sako, kad jos galvoje įstringa ne tik melodijos. Tatuiruočių meistre dirbanti dainininkė kartais negali pamiršti ir vaizdų, kuriuos piešia ant klientų kūnų.

„Ne nuolat taip nutinka, tačiau kartais būnu apsėsta piešinio. Atsigulu vakare miegoti, užsimerkiu ir matau. Kartais net sapnuoju“, – pasakoja ji.

Metodų, kaip pamiršti vaizdus, ji dar neieškojo, nes niekada nejautė pernelyg didelio diskomforto ir jie patys išblėsdavo. Tačiau vieno vaizdo ji niekaip negalėjo pamiršti.

„Tatuiravau merginai labai gražias gėles ant peties ir po to vaizdas nuolat iškildavo prieš akis. Galų gale pasidaviau ir pasidariau panašią“, – juokėsi dešimt skirtingo dydžio tatuiruočių turinti Iglė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

02:22
00:16
00:50

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką