Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 18d. 10:15

Naują dainą pristatanti Alna: „Šis kūrinys mane ne tik pamokė, bet ir atgaivino“

Alna
Lee Mallone nuotr / Alna

Dainininkė Alna savo kūrybos gerbėjams pristato naujausią darbą – kūrinį „Killing Me Softly“. Apie kasdieninius iššūkius pasakojanti bei juos įveikti įkvepianti daina gimė kartu su prodiuseriu Buraku Erenu Ozcanu bei gitarų partiją atlikusiu Glennu Johnsonu.

„Nemažai dalykų nėra mums palankūs, bet mes juos darome. Nors jie, kaip ir laikas, mus kasdien po truputį žudo“, – apie žalingus įpročius, gamtos taršą, neprasmingus užsiėmimus kalbėjo dainininkė.

Ji, vis labiau jaučianti, kad būtina kuo turiningiau praleisti kiekvieną akimirką, jau pasistengė ir pati pakoreguoti kai kuriuos savo įpročius. Pavyzdžiui, eidama žaisti su sūnumis, mobilųjį telefoną palieka kitame kambaryje, o jei pramogaujama parke – tiesiog išjungia jo funkcijas, galinčias pranešti apie skambinantįjį asmenį.

Alna – „Killing Me Softly“:

VIDEO: Killing Me Softly - BEO & ALNA ft Glenn Johnson Official Video | Deep House Music Single Tracks 2021

„Numesta šiukšlė, tarši mašina, atliekų nerūšiavimas – tai turi įtakos ne vienam žmogui, bet visam miestui, valstybei, žemynui ir net planetai. Tiesa, kad mažus pokyčius reikia pradėti nuo savęs ir netiesa, kad vienas žmogus nieko negali pakeisti. Tereikia prisiminti bet kuriuos rinkimus ir tai, kaip politikai skaičiuoja balsus. Tikrai ne sykį pergalė yra išplėšta vos kelių rinkėjų valios sprendimu. O jeigu tie keli žmonės būtų neatėję, bet atėję tie, kurie palaiko varžovą? Tuomet visuomenei reikalingus darbus dirbtų visai kitas žmogus“, – nepamiršti kiekvieno, nors ir nedidelio veiksmo, svarbos, ragino Alna.

Nors melodinga ir įtraukianti jos daina „Killing Me Softly“ yra kiek liūdnoka, dainininkė sako – ji ją tarsi atgaivino, leido paaugti vidumi.

„Bendradarbiauti man pasiūlė turkas prodiuseris. Džiaugiuosi, kad kartu sukūrėme tai, kas bent akimirkai, vienai dienai, o gal ir ilgesniam laikui įkvėps tuos, kurie nori pokyčių“, – sakė Alna.

Temos: 2 Dainos Premjera

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką