Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 27d. 21:33

Naują kūrinį pristatanti atlikėja Mrs Krau: „Jei ne mano vyras, šios dainos nebūtų“

Mrs Krau
Linos Stankevič nuotr. / Mrs Krau
Atlikėja Mrs Krau pristato jau antrąją naują autorinę ir pirmąją savo lietuvišką dainą „Širdies krašte“, įkvėptą išsiskyrimo su tuo metu būsimu vyru. Daina, sukurta atlikėjai laukiantis, savo šlovės valandos laukė net trejus metus ir, jei ne atlikėjos vyro užsispyrimas – nebūtų išvydusi dienos šviesos.

Iš Kauno kilusi ir čia gyvenanti Mrs Krau pripažįsta ilgai abejojusi, ar dainą turėtų įrašyti. Tik vyro paskatinta nusprendė pasirodyti viešumai.

„Buvau įsitikinusi, kad sukurti dainą ar melodiją nėra nieko ypatingo, daug žmonių tai gali. Bet mano vyras nenustojo kartojęs: „Ne, negali. Kiekvienas turi savitą stilių“. Ir jis buvo teisus. Dabar nesigailiu pabandžiusi eiti šiuo keliu. Bet jeigu ne mano vyras, šios dainos nebūtų“, – kūrinio ištakas pasakoja dainos autorė ir priduria, kad visas dainas sukuria būtent santuokos metinių proga.

Daina yra apie taip vadinamą poros santykių Renesansą. „Draugystės pradžioje buvome trumpam išsiskyrę, bet vėl sugrįžome būti kartu. Apie tai ir yra ši daina.“

Pasiklausykite dainos „Širdies krašte“:

VIDEO: Mrs Krau - Širdies Krašte

Ekspresyvioje ir emociškai stiprioje dainoje bus galima išgirsti sąsajų su 80-aisiais, skambės elektroninė muzika, plataus diapazono, aukšto ir žemo registro agresyvoko skambesio vokalas.

Prie dainos įrašymo prisidėjo gerai žinomi Lietuvos muzikos scenos vardai: Niko Barisas (Kasparas Barisas) bei projekto SADBOI narys Artiomas Penkevičius.

Pasak kūrėjos, šis dainos išleidimas bus siurprizas visiems. Niekas, išskyrus jos vyrą, nežinojo apie ruošiamą premjerą.

„Specialiai to neslėpiau, bet ir nenorėjau viešintis anksčiau laiko. Tegul darbai kalba patys už save. Tik dabar, perskaitę šią žinią, visi mano artimiausi žmonės, netgi tėvai, sužinos, ką aš veikiu. Tai jiems bus didelis siurprizas!“ – džiaugsmo neslepia atlikėja.

Linos Stankevič nuotr./Mrs Krau
Linos Stankevič nuotr./Mrs Krau

Pirmoji atlikėjos daina „Still“, pasirodžiusi lapkritį, „Youtube“ kanale jau sulaukė virš 6 000 perklausų bei itin teigiamų atsiliepimų: „Koks balsas. Norisi klausyti ir klausyti“, „Patiko balsas ir atlikimas“, „Daugiau tokių dainų“.

Teigiamų komentarų įkvėpta kūrėja žengia toliau: „Kol kas nesulaukiau neigiamų vertinimų, bet esu pasirengusi viskam. Tas bandymų kelias yra sunkus ir kupinas iššūkių. Niekada nežinai, ar pasiseks. Bet aš renkuosi verčiau bandyti ir klysti, nei likti nepabandžius. Šį kartą, atrodo, būsiu nesuklydusi. Esame per daug savikritiški. Reiktų į viską žiūrėti paprasčiau.“

Įkvėpimo atlikėjai taip pat netrūksta. Dainų rašymas jai prilygsta knygos skaitymui. „Dainos pačios pas mane ateina, belieka jas užrašyti“, – juokiasi Mrs Krau.

Nors moteris studijuoja klasikinį dainavimą, bet jaučia potraukį įvairiems stiliams, ypatingai soul, pop, džiazui. Sako, norinti išbandyti viską, būti universalia dainininke, nepriskiriančia savęs jokiam žanrui.

„Nuo mažens esame spraudžiami į rėmus, kokie ir kuo turėtume būti. Iš pradžių ir aš bandžiau save priskirti vienai sričiai. Tačiau man visuomet patiko žaisti skirtingais stiliais. Todėl dabar leidžiu sau viską ir sakau: būkime viskuo, kuo norime. Nebūtina pasirinkti vienos srities. Galime vienu metu derinti daug dalykų. Tai yra kūrybinė laisvė.”

Linos Stankevič nuotr./Mrs Krau
Linos Stankevič nuotr./Mrs Krau

Visiška laisve, išskirtinumu pasižymi ir atlikėjos įvaizdis, kurį ji kuria pati, žinių semdamasi iš mados istorijos. „Mėgstu išbandyti įvairius įvaizdžius, o ateityje svarstau ir apie įvaizdžio dizaino studijas.“ Nors kūrėja negali atskleisti daugiau detalių, tačiau šiuo metu kaip kostiumų dailininkė ji prisideda ir prie vieno bendraminčių kuriamo serialo.

Atlikėja muzikės kelią pradėjo dar vaikystėje, nors šeimoje muzikų nebūta: „Tėvai, priešingai nei įprasta, nedarė spaudimo. Mane pačią nuo mažens traukė muzika.“

Būsima dainininkė mokėsi muzikos mokykloje, konservatorijoje, vėliau Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje studijavo klasikinį dainavimą, kur ir susipažino su savo vyru. Dabar jie kartu tęsia magistro studijas ir augina mergytę.

Gegužės mėnesį Mrs Krau publikai planuoja pristatyti ir antrąją autorinę dainą. Ji, pasak kūrėjos, bus visiška priešingybė dainai „Širdies krašte“. Būsima daina bus švelni, lyriška, retro stiliaus, įkvėpta vėlesnių, 60-ųjų, 70-ųjų laikų, tačiau taip pat su nuorodomis į jos ir vyro meilės istoriją. „Tai bus daina apie pasimatymo žavumą ir lengvumą širdyje, kuomet jau esi su tuo vieninteliu žmogumi“, – būsimo kūrinio detales atskleidžia atlikėja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 5 Meilė Muzika Skyrybos Vyras
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką