Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 19, 08:40

Naują dainą pristatantis Kastytis Kerbedis: „Visi turime teisę būti laimingi“

Po metų pertraukos atlikėjas Kastytis Kerbedis dovanoja naują savo dainą „Man ramu“.
Kastytis Kerbedis
Kastytis Kerbedis / Asmeninio albumo nuotr.

„Mes visi turime teisę būti laimingais žmonėmis“, – sako K.Kerbedis. – Ir aš linkiu kiekvienam iš mūsų susikurti savo ramybę, kurioje mes jausimės saugūs ir laimingi. Labai norėčiau tikėti, kad jau ši diena yra žingsnis į kiekvieno iš mūsų laimę. Ir jei mes visi pasistengsime – mums tikrai pavyks.“

Įvertinkite jo naujausia dainą „Man ramu“:

VIDEO: Kastytis Kerbedis - Man Ramu

Kaip rašoma penktadienio rytą išplatintame pranešime spaudai, nors dėl pandeminės situacijos K.Kerbedžio turas didžiosiose arenose nukeltas į 2022 metų gruodį, šiais metais vyks šventiniai koncertai – gruodžio 23 d. Šiaulių arenoje, gruodžio 25 d. Kėdainių arenoje ir gruodžio 28 d. Palangos koncertų salėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką