Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 30d. 14:35

Nauja Dainoto Varno daina: romantiškas tikros meilės atsiminimas

Dainotas Varnas
Martyno Stankaičio nuotr. / Dainotas Varnas
Naujas Dainoto Varno kūrinys „Man visada priminsi vasarą“ – romantikos dozė kiekvienam, išgyvenusiam bent vieną meilės kupiną vasarą ir linkėjimas ją patirti dar laukiantiems. Dainininkas neslepia, kad jautrus kūrinys sukurtas pagal tikrus jo paties išgyvenimus ir daina turi konkrečią pagrindinę heroję.

„Dažnai būna, kad žodžius sukonstruoju teoriškai-poetiškai. Įsivaizduoju jausmus, įsijaučiu į galimas situacijas ir taip jie gimsta. Tačiau ši daina – visai kitokia. Nereikėjo nieko įsivaizduoti, užteko tik prisiminti ir žodžiai išplaukė savaime“, – sako D.Varnas ir atsisako išduoti, kas gi ta dainos įkvėpėja.

„Nėra prasmės, mes nebesame kartu, bet, kaip ir parašyta dainoje, aš viską prisimenu. To, kas buvo tarp mūsų, laikas negali pakeisti. Nesvarbu, kad mūsų keliai išsiskyrė, aš visada liksiu dėkingas už tą vasarą“, – sako dainininkas.

Dainoto Varno kūrinys „Man visada priminsi vasarą“ yra čia:

VIDEO: DAINOTAS VARNAS - Man visada priminsi vasarą

Paklaustas, ar nebijo pasirodyti pernelyg sentimentalus, jis gūžteli pečiais.

„Manau, mes per dažnai linkę slėpti savo jausmus. Droviai vengiame kalbėti apie meilę. O veltui, juk tai – gražiausias jausmas. Linkiu kiekvienam išgyventi bent vieną meilės kupiną vasarą. Juolab, kad ji čia – už lango. Karšta ir nuostabi. Tikiuosi per šiuos kelis jos mėnesius jums nutiks kai kas gražaus, ką galėsite prisiminti“, – sako dainininkas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką