Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 6d. 15:06

Naują kūrinį pristato dainuojanti šeimos gydytoja: siunčia jautrią žinutę

Sonata Noreikienė
Asmeninio albumo nuotr. / Sonata Noreikienė
Lietuvoje dabar dainuoja visi, kas tik netingi. Tačiau išgirsti dainuojančią bei kuriančią dainas gydytoją – vis dar itin retas reiškinys.

Vilnietė, šeimos gydytoja Sonata Noreikienė dainas kuria nuo pat vaikystės. Jų yra jau arti šimto. 2015 metais ji netgi dalyvavo televizijos muzikiniame projekte „Dainų daina“ su savo pačios kurta daina „Aš tave myliu“. Laisvalaikiu Sonata mokosi vokalo subtilybių pas mokytoją Ireną Novikienę bei groja ir dainuoja privačiuose renginiuose. O jos scenos partneris – praeityje puikia žinomos grupės „Tau“ lyderis Valdas Zibolis, rašoma pranešime spaudai.

Sonata pati kuria ir melodiją, ir dainos žodžius. O aranžuotę naujai Sonatos dainai sukūrė senas vilkas, muzikos verslo „pilkasis kardinolas“ Marius Matulevičius. Šį kartą prodiuseris pasirinko lengvojo roko muzikos skambesį, ir apgaulinga bei romantiška įžanga virsta linksma gitarų šėlione. Gitaros partijas šiai dainai sukūrė bene garsiausias Lietuvos gitaristas Tomas Varnagiris, o bosinę gitarą įrašė Domas Žostautas.

„Pirmąją savo kūrybos dainą parašiau būdama kokioje 7 klasėje.
Kuomet kieme susipykau su draugais, likau viena sėdėti ant suoliuko. Galvoje pradėjo dėliotis žodžiai ir muzika. Grįžusi namo pasiėmiau sąsiuvinį ir pabaigiau kurti dainos tekstą. Taip gimė daina ,,Ašarėlė“. Nuo tos dienos supratau, kad galiu kurti. O mano žaliasis dainų sąsiuvinis sulig kiekvienais metais, kiekvienu gyvenimo etapu vis pilnėjo.

11 klasėje tėtis nupirko ir padovanojo akustinę gitarą. Tai buvo geriausia kada nors gauta dovana mano gyvenime. Pati išmokau pagrindinius akordus, ir kuriant dainas jau turėjau pačią nuostabiausią pagalbininkę. Be viso to, galėjau ir pabrazdinti ja per savo gimtadienius su draugais prie laužo…”

Naujausia savo daina „Tai, ką tu turi“ Sonata norėtų paraginti žmones labiau mylėti save ir gyvenimą bei nebijoti svajoti ir siekti savo gyvenimo tikslų.

VIDEO: Sonata - TAI, KĄ TU TURI

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką