Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naują vaizdo klipą pristatantis Vaidas Baumila: norėjome muzikaliai šiek tiek nusirengti

Vaido Baumilos dainos „Tik žmogus“ vaizdo klipo filmavimo užkulisiai
Asmeninio albumo nuotr. / Vaido Baumilos dainos „Tik žmogus“ vaizdo klipo filmavimo užkulisiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip jau tapo beveik įprasta, naują savo kūrinį dainininkas Vaidas Baumila pristato su jam kurtu vaizdo klipu. Anksčiau teigęs, jog norėjo atsikratyti nereikalingų blizgučių, atlikėjas tai išpildė su kaupu, „Tik žmogus“ atlikdamas tik su fortepijonu, styginių kvartetu SinChronic ir timpanais, taip sukeldamas akustinio koncerto įspūdį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Asmeninio albumo nuotr./Vaido Baumilos klipo filmavimas
Asmeninio albumo nuotr./Vaido Baumilos klipo filmavimas

Vaidai, pastaruoju metu klausytojams pristatai labai daug kūrinių. Apie ką ši tavo daina?

„Tik žmogus“ –  apie mane, apie tave, apie artimą, apie kiekvieną iš mūsų. Šis kūrinys apie klystantį, bet mylintį ir jautrų žmogų. Iš tiesų manau, jog kiekviename kūrinyje galime atrasti dalelę saves. Ne išimtis ir šis.

Kodėl pasirinkai tokį dainos atlikimą, su styginių kvartetu ir, fortepijonu? Ar šia kryptimi žadi kurti ir toliau?

Su komanda norėjome muzikaliai šiek tiek nusirengti. Atsisakius muzikos perkrovos ir gremėzdiškų aranžuočių lieka jausmas. Atviras ir nuoširdus. Beje, tiek aš, tiek mano klausytojai pastebi, kad man pačiam tinka intymus akustinis skambesys. Tuo metu atsiskleidžia atlikėjo balso galimybės ir tas trapumas, kuris yra nesuvaidintas, tai – tikra. Esu labai dėkingas „Tik žmogus“ bendraautoriui Vytautui Bikui, Vyčiui Vainilaičiui bei styginių kvartetui SinChronic už dainos idėjos išpildymą. O tokia kryptimi tikrai judėsime ir toliau. Ateityje planuojame įrašyti akustinį albumą su keliais instrumentais, kurie neužgožtų, bet pagyvintų pagrindinį muzikinį aspektą muzikoje – jausmą.

Ar tokio skambesio klausytojai turėtų tikėtis artėjančiuose tavo koncertuose?

Akustinis albumas, o kartu ir koncertinė programa, kol kas yra labiau ateities perspektyvoje. Artimiausi planai – trečiojo albumo pristatymo koncertai. Šiuo metu intensyviai koncertuoju su grupe bei dirbu ties minėto albumo, kuris pasirodys pavasarį, įrašais. Taip pat ruošiuosi miuziklui, kurį vaidinsiu Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.

Visus paskutinius kūrinius pristatei su jiems skirtais vaizdo klipai. Tai jau tampa tavo vizitine kortele. Ar to ir sieki?

Nėra jokios vizitinės kortelės. Tiesiog noriu, kad žmonės su muzika gautų įvairių potyrių, ne tik girdimųjų, bet ir regimųjų. Tai ne tik duoklė tikrai nuoširdiems gerbėjams, bet ir mūsų pačių su visa kūrybine komanda noras pateikti muziką kokybiškai ir profesionaliai.

Naujausią Vaido Baumilos vaizdo klipą galite pamatyti čia:

VIDEO: Vaidas Baumila - Tik žmogus
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką