Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 15d. 14:22

Naują vaizdo klipą pristatantys „Without Letters“ nuo virtualios dabarties slėpsis trijų koncertų ture

„Without Letters“
Dano Macijausko nuotr. / „Without Letters“

Rugsėjo 14-osios vakarą Vilniaus rotušėje, iš karto po to – ir internete, įvyko naujų maišto formų muzikoje ieškančio kolektyvo „Without Letters“ klipo premjera. Kūriniui „Heritage“ sukurtas vaizdas anonsuoja būsimą grupės mini-albumą „Unfollow“, tuo pačiu „Without Letters“ pristato ir trijų koncertų turą.

Klipo „Heritage“ kūrybinei komandai filmavimo aikštelėje vadovavo Vilniaus paraštes gerai išpažįstanti režisierė Saulė Bliuvaitė, už kameros stovėjo geriausiu jaunuoju Lietuvos operatoriumi pripažintas Vytautas Katkus.

„Ateitis buvo šiandien“, – konstruodami naują skambesio etapą, kuriam, po pasaulį galutinai išsklidus debiutinei „Without Letters“ plokštelei, pagaliau atėjo metas, vienas kitam vis sakė muzikantai. Todėl, išsilaisvinus iš kritikų primestų ar pačių pasimatuotų žanrų ir jų porėmių, teko pripažinti, kad gitara savaime nebėra instrumentas, kuriuo galėtum kelti revoliuciją. Grupei metams užsidarius studijoje ir tyrinėjant klubinę ir post-klubinę muziką gimė „Unfollow“. Mini-albumo skambesys tarsi kviečia į gitarinės pop muzikos tradiciją pažvelgti kiek kitaip, iš keistos dabarties, kurią labiau atspindi nenuspėjama ir vis besikeičianti šokių aikštelės atmosfera nei statiškas roko grupės ir žiūrovo santykis.

VIDEO: Without Letters - Heritage

Tarp įrašinėjant „Unfollow“ besilaisčiusių muzikinių įtakų – techno ir footwork, turėję įtakos po tamsiausius skersgatvius skubančiam muzikos tempui. Vis pasigirstantys aštrūs vokalai bei akis lipdančios ritminės struktūros tuo tarpu vis dar taikliai dera su krautrock įkvėptomis harmonijomis. Bet kuriuo atveju „Unfollow“ – tai kelialapis, nešantis lauk iš nerimastingo „dabartizmo“ ir pusiau virtualios realybės.

Ruošdami naują programą „Without Letters“ iš koncertinio bei interneto eterio buvo dingę visą vasarą. Gegužę atstovavę Lietuvai „showcase“ festivalyje „The Great Escape“ Didžiojoje Britanijoje, vėl ant scenos muzikantai užlipo tik paskutinę vasaros dieną Vilniaus Kalnų parke. Todėl „Unfollow“ EP Lietuvoje bus pristatytas net trimis koncertais – rugsėjo 22 d. Vilniuje, 23 d. Kaune (klube „Orixo“) ir 24 d. Klaipėdoje (klube „Kaštonas“).

Visuose koncertuose kartu su grupe pasirodys lygiagretų požiūrį į muziką ir jos aplinką kultivuojantis taip pat po ilgesnės pertraukos su nauja gyva programa grįžtantis Brokenchord. Visiems turo koncertams ruošiama „Without Letters“ garso sienas dekoruosianti vizualinė programa.

„Unfollow“ mini-albumas bus išleistas rugsėjo 28-ąją tiek skaitmeniniu, tiek ties nostalgijos ir išimtinumo balansuojančios kasetės formatu. Pastaruoju rūpinasi „Partyzanai POP“ įrašų kompanija įsikūrusi tarp Vilniaus ir Kelno.

Temos: 1 Muzika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką