Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 09 15, 14:27

Naujai dainai L.Somovas susivienijo su D.Meškaite: klipo filmavimas vyko ypatingoje Lietuvos vietoje

Muzikos prodiuserio Leono Somovo pažintis su dainininke ir kompozitore Dileta (Dileta Meškaitė-Kisielienė) buvo tokia pat netikėta, kaip ir pirmoji bendra daina „Find You“, kurią įrašė jau per pirmą susitikimą studijoje.
Leono Somovo ir Diletos Meškaitės-Kisielienės klipo filmavimas
Leono Somovo ir Diletos Meškaitės-Kisielienės klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.

Leonas pasakoja, kad vos tik išgirdęs Diletos balsą, pagalvojo „O kur ji buvo visą laiką?“

Nors Dileta pradėjo muzikuoti jau nuo vaikystės, vedina gaunamo dėmesio, savo stiprų norą dainuoti atlikėja pildė plaukdama pasroviui ir visada jautė didelę tuštumą – trūko savo kūrybos visame ką daro.

„Jaučiau, kad dainuoju kitų kurtas dainas iš inercijos, o viduje tiek naujų melodijų, atrodė, kad užstrigau be išėjimo, o viską keisti gąsdino nežinomybė, išeiti iš komfoto zonos man buvo tikras iššūkis. Kūriau dainas tyliai viena namuose, o įrašinėjau į telefoną vonios kambaryje, nes ten geresnė akustika. Vieną popietę tiesiog įspaudžiau save į kampą ir parašiau Leonui, nusiunčiau kelis įrašus, o jis kitą dieną pakvietė į studiją“, – pažinties istorija pasidalino Dileta.

Įvertinkite dainą ir klipą:

VIDEO: Leon Somov - Find You (feat. Dileta)

Leonas teigia, kad darbas su tokiais talentingais žmonėmis yra tikras malonumas.

„Pirmą dieną daug nešnekėdami pradėjome eksperimentuoti su muzika, paleidau Diletai savo anksčiau sukurtą demo versiją, paprašiau pabandyti kažką uždainuoti, o po valandos turėjome dainą. Antrajam susitikimui taip išėjo, kad galėjau skirti vos 15 minučių, Dileta įbėgo, viską švariai perrašėme, pakeitėme pusę dainos ir vis tiek porą minučių galėjome dar pašnekėti. Prisipažinsiu, tokius žmones sutinku labai retai“, – su šypsena pasakojo Leonas.

Klipo filmavimo akimirkos – galerijoje:

Kūrėjai teigia, kad daina „Find You“ – apie vertybę gyventi, savo išgyvenimais būti prisiminimų kūrėju. Juk visko, ko neberandame šalia, galime ieškoti praeities paveiksluose.

Norėjosi kuo natūraliau perteikti tyro artumo jausmą, tarpusavio ryšio grožį ir viską, kas mums kartais atrodo savaime suprantama ir dėl to greitai pasimiršta.

Klausydami dainos bei garsiai svajodami kaip viskas turi atrodyti, ką norėtų ištransliuoti, atlikėjai sumanė sukurti vaizdo klipą.

„Karantino laikotarpis mus dar labiau suartino su Lietuvoje dar neatrastomis vietomis, norėjome prisiliesti prie istorijos ir tokių Lietuvos meno autoritetų kaip M.K.Čiurlionis, Mykolas Kleopas Oginskis, Daukantas, todėl vienbalsiai nutarėme filmuoti Oginskių dvare Plungėje. Juk tai ne tik įspūdingo grožio pastatas, bet ir Lietuvos meno pradžios židinys“, – mintimis dalinosi kūrėjai.

„Viską papasakojome prestižinius apdovanojimus ne kartą pelniusiam filmų prodiuseriui Aleksandrui Brokui ir kartu sukūrėme tai, kuo norime pasidalinti ir su Jumis“, – šypteli atlikėjai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką