Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 21d. 14:15

Naujas Londono lietuvių duetas pristato pirmą bendrą dainą: joje pasakojama tikra istorija

Viktorija Faith, T Capo
Yanny Tokyo ir asmeninio albumo nuotr. / Viktorija Faith, T Capo

Balandžio 23 d. per „Power Hit Radio“ nuskambės naujo Londono lietuvių muzikinio dueto dainos „I could be gone“ premjera. Dainą kartu įrašė neseniai pradėję bendradarbiauti reperis T Capo (Tomas Dirsė) ir dainininkė, aktorė ir kino prodiuserė Viktorija Faith.

Daina „I could be gone“ pirmą kartą pasirodė balandžio 9 d. išleistame T Capo pirmajame EP albume „Londono lietuvis“. Albumas prasideda daina „Arrival“, kurioje reperis T Capo pasakoja, kaip jis, būdamas 8-erių metukų, atvyko į Londoną. Mažo vaiko dideliame mieste nuotrauka puošia ir albumo viršelį. Tomas albumo įžanginėje dainoje perteikė ir savo išgyvenimus, kai būnant 4-erių į Londoną išvyko gyventi jo tėvai ir jis liko su teta gimtuosiuose Dauguose (Alytaus raj.).

Asmeninio albumo nuotr./T Capo
Asmeninio albumo nuotr./T Capo

Visą T Capo EP albumą tarsi sutvirtina daina „I could be gone“. Gavęs prodiuserio iš Maroko Ayare Beats (Ayman Razani) instrumentuotę, Tomas tarsi išliejo jausmus, pasakodamas meilės ir išsiskyrimo istoriją ir gana greitai parašė dainą. Jai reikėjo stiprios vokalistės, kuri įtilptų į instrumentuotę ir suteiktų dainai stiprybės. Išgirdęs Victorios Faith dainą „Pray“, T Capo suprato, kad Viktorijos balsas tiks dainai, be to, ji papasakos dainoje istorijos moteriškąją pusę.

Tada Tomas kreipėsi į Viktoriją ir paprašė, kad ji parašytų dainai priedainį. Gavęs rezultatą, maloniai nustebo ir apsidžiaugė, padirbėjo su lietuviu garso inžinieriumi Mir (Robertas Chrasimovičius), tuomet dainą nusiuntė į radijo stotį „Power Hit Radio“, iš kur susilaukė teigiamų atsiliepimų. Su šia daina į radiją Viktorija Faith sugrįžta po penkerių metų pertraukos.

VIDEO: T Capo - I Could Be Gone (Feat. Viktorija Faith)

„Dainoje „I could be gone“ pasakojama tikra istorija, nes man labai svarbu muzikoje perteikti tai, kas autentiška. Žinodamas, kad ne vienas patiria problemas dėl santykių, klausytojas gal pasijus geriau. Tad ir mūsų tikslas buvo sukurti jausmų istoriją. Ji apie negalėjimą apsispręsti, apie tai, kaip bėgi paskui žmogų, o jis to negerbia. Tas jausmas kaip priklausomybė, kaip narkotikas. Laivas plūduriavo ir nuskendo kaip santykiai, nes mes tų bangų nebegalėjome iškęsti. Neberašyk man žinučių ir paleisk mane“, – dainos prasmę atskleidžia reperis T Capo.

Yanny Tokyo nuotr./Viktorija Faith
Yanny Tokyo nuotr./Viktorija Faith

„Su Tomu lengva dirbti, jis labai profesionalus ir pagarbus žmogus. Man patiko, kad Tomo sukurti dainos žodžiai yra apie jausmus. Ne tokie, kai reperiai kalba daug apie pinigus ar nepagarbiai atsiliepia apie moteris. Pati esu jausmo žmogus. Priedainyje norėjau perteikti, kad moterys, kurios įskaudina vyrus, taip pat blogai jaučiasi. Nesvarbu, kur einu, matau tave. Nors moteris klausia ar galime pabandyti dar kartą, giliai širdyje žino, kad šie santykiai jau žlugę“, – ką jai reiškia daina, pasakoja Viktorija Faith.

Viktorija Faith gerbėjams sako, kad kartu su T Capo ketina dainą „I could be gone“ sudainuoti ir gyvai, kai pasikeis karantino sąlygos ir jie galės scenoje pastovėti kartu. Ji džiaugiasi, kad keičiasi jos dainų stilius, kad pabandė sudainuoti su reperiu, nes kuo įvairesnė muzika repertuare, tuo geriau. Šiuo metu Viktorija taip pat ruošiasi miuziklo filmavimui (kol kas negali atskleisti, apie ką jis), po kurio bus išleistas visas dainų albumas.

Yanny Tokyo nuotr./Viktorija Faith
Yanny Tokyo nuotr./Viktorija Faith

„Muzika – tai dalis manęs. Su muzika gali harmonizuoti visą savo gyvenimą. Rytais pradėjau dažniau groti klasikiniu pianinu, dar greta yra dainų kūrimas ir atlikimas bei filmai. Nuo muzikos kartais atsitraukdavau dėl kitų veiklų, bet vis tiek muzika man yra viskas. Juk nuo to, kokios muzikos klausaisi, priklauso tavo nuotaika“, – apie muzikos prasmę kalba Viktorija Faith, išleidusi aštuonis savo singlus, aktyviausiais savo metais vadinanti 2016-uosius, prieš išvažiuojant studijuoti aktorystės mokslų Los Andžele, Amerikos dramos meno akademijoje.

„Gyvendamas Rytų Londone, patyriau įvairių išgyvenimų ir streso. Kol prisitaikiau gyventi kitoje šalyje, muzika man buvo tarsi pabėgimas nuo visko. Visada buvau uždaras žmogus, o muzikoje turi būti atviras su klausytoju. Muzika man suteikė pasitikėjimo savimi, padėjo susitvarkyti su daug problemų“, – sako nuo 12-os metų pradėjęs repuoti T Capo, rimčiau pasinėręs į muzikinę kūrybą nuo praėjusių metų rugsėjo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai
Temos: 2 Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

13:00
05:27
13:56

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką