Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 13d. 14:16

Naujausiame grupės „Kūjeliai“ vaizdo klipe – patarimai, kaip susirasti panelę

Grupės „Kūjeliai“ vaizdo klipas
Video kadras / Grupės „Kūjeliai“ vaizdo klipas

Muzikos grupė „Kūjeliai“ pristato savo antrąjį vaizdo klipą. Dainai „Kaip Susirast Panelę?“ sukurtame klipe patarimus, kaip rasti merginą dalina ir Vilniuje sutikti žmonės, ir grupės narių seneliai.

„Kūjeliai“ – tai dviejų brolių, Andriaus ir Juliaus Vaicenavičių, bei bičiulių muzikos grupė, kuri dėl savo padūkusio folkiško skambesio, energingų gyvų pasirodymų ir nuoširdaus bendravimo jau turi subūrę nemažą ištikimų gerbėjų būrį.

Tiesa, antrojo grupės „Kūjeliai“ vaizdo klipo teko laukti pakankamai ilgai – daugiau nei dvejus metus. Per tą laiką grupė surengė koncertus festivaliuose „Sostinės dienos“, „Saulėtos naktys“, „Siemens arenoje“ vykusiame „Lietuvos jaunimo dienų“ koncerte, nufilmavo muzikinį sveikinamą muzikantui Andriui Mamontovui, kartu su dideliu būriu jaunų muzikantų perdainavę jo dainą „Kitoks pasaulis“.

A.Mamontovas buvo nustebintas ir sužavėtas tokia dovana, juk ne kasdien dėl tavęs susivienija toks didelis būrys muzikantų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Muzikantų sveikinimą išvydęs A.Mamontovas: „Ar tikrai buvau toks geras, kad to nusipelniau?“

Muzikos grupė „Kūjeliai“ iš kitų grupių išsiskiria savo nuoširdumu ir betarpišku, atlapaširdišku bendravimu su savo klausytojais. Kadangi grupėms nariams jų muzikos klausytojų nuomonė yra svarbi, todėl ir dėl klipo buvo klausta jų nuomonės, tartasi, kaip galima būtų jį sukurti dar geresnį.

„Prie klipo dirbo nemažas būrys mūsų draugų, gerbėjų ir šeimos narių. Ir nors visų jų klipe neišvysite, tačiau jų įdirbis mums be galo svarbus. Džiaugsmas ir garbė darbuotis su žmonėmis, iš kurių galima tiek daug išmokti!“ – pasakoja grupės nariai.

„Daina „Kaip Susirast Panelę?“ yra apie per amžius nekintantį dalyką – meilę. Ir nors meilė nekinta, tačiau keičiasi susipažinimo ir bendravimo būdai. Buvo labai įdomu paklausti Vilniaus gatvėse sutiktų žmonių, kaip susirasti panelę. O jie patarimų negailėjo, buvo labai įdomių ir netikėtų. Galiausiai to paties klausymo paklausėme ir savo senelių. Juos irgi išvysite klipe. O mes tikimės, kad po klipo pasirodymo atsiras daugiau naujų porų“, – šypsodamiesi sakė Andrius ir Julius Vaicenavičiai.

VIDEO: Kūjeliai - Kaip Susirast Panelę?

Šiuo metu grupė įrašinėja savo antrąjį albumą ir ruošiasi pasirodymams išsiskiriantiems nuoširdžiu bendravimu su publika, pozityvumu ir energingu folko skambesiu.

Temos: 1 „Kūjeliai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką