Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 24d. 13:31

Naujoje Lucky Bastard dainoje – apleistas lūkesčių pasaulis

Prieš penkerius metus pasirodęs grupės Lilas ir Innomine koncerte Siemens arenoje, vėliau sužibęs TV projekto „X Faktorius" atrankoje, 26-erių metų Dainius Štaras šiais metais debiutuoja su eksperimentiniu mini albumu – „Modern Mind Museum“.

2021-uosius pradėjęs su dar karantino laikotarpiu išleistais kūriniais „Waiting“ bei „Lights!“, į vasarą žengęs net dviem gausaus klausytojų skaičiaus YouTube platformoje susilaukusiais singlais „I Said Them Hi“ ir „Detective“, dainų kūrėjas ir atlikėjas Dainius, prisistatantis Lucky Bastard pseudonimu, džiaugiasi galimybe kurti.

„Ilgai laukiau akimirkos, kai savo muziką, savo kūrybą galėsiu išleisti į pasaulį." – debiuto įspūdžiais dalijasi Dainius. „Laimės ieškoti.“ – prideda juokdamasis. Pasak atlikėjo, pasirinktas pseudonimas padės dažniau prisiminti ir įvertinti tai, ką turi, rasti, kuo pasidžiaugti kiekvienoje dienoje. „Mums visiems reikia priminimų, vienur ar kitur. Tikiu, jog mano dainos ryškiai papildys nuostabų muzikinį pasaulį ir galbūt padės žmonėms įvairiose situacijose: suteiks minčių, ar priešingai – leis atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti. Na, o mano scenos vardas padės man. Taip ir draugausim“, – mintimis dalijasi pašnekovas.

VIDEO: Lucky Bastard - Expectations (Official Video)

Žodį „tikiu“ atlikėjas panaudojo neatsitiktinai. „Po to, kai gimė daina „Expectations“, stengiuosi jį vartoti vietoj „tikiuosi“. Pastarasis žodis man labai aiškiai asocijuojasi su lūkesčiais, kurių apstu kiekvieną dieną. Dainos rašymo metu, dar praeitą rudenį, turėjau progą aiškiai sekti savo veiksmus ir atrinkti, kur veda tam tikros mintys, elgesys ar priimti sprendimai. Pastebėjau, jog kartais lūkesčius keliu net paprasčiausiose gyvenimiškose situacijose, ir jiems neišsipildžius – viskas griūna. Tą patį pajaučiau ir aplinkiniame pasaulyje, bendraudamas su draugais, šeimos nariais“, – kūrybiniu procesu dalijasi atlikėjas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Dainius Štaras-Lucky Bastard ir Ugnė Martusevičiūtė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Dainius Štaras-Lucky Bastard ir Ugnė Martusevičiūtė

Taip ėmė ryškėti tas apleistas lūkesčių pasaulis, kuris labai dažnai nepriveda prie gero. Kartais galime pasijausti lyg besiblaškantys užburtame rate – kai viskas vyksta ne taip kaip turėtų, ar mes norėtume, be aiškios priežasties. Tokį vaizdinį kartu su kūrybine komanda „Breadbakers“ ir pabandėme perteikti dainos muzikiniame klipe“, – sako Lucky Bastard.

„Manau, jog mūsų mintys ir garsiai ištarti žodžiai lemia daug mūsų gyvenimo. Juk viskas, ką turime aplink, visų pirma atsirado kažkieno galvoje, minties forma. Pirmuoju eksperimentiniu mini albumu ir siekiu bent kažkuriame sluoksnyje pasigilinti į tuos mūsų minčių paveikslus“, – atskleidžia autorius.

Daugiau atlikėjo minčių galite išgirsti pokalbyje:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

17:27
02:58
18:16

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką