Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 rugsėjo 3d. 21:09

Naujosios Zelandijos studentės parodijavo seksualiąją Robino Thicke‘o dainą „Blurred Lines“

Naujosios Zelandijos studentai parodijavo dainą „Blurred Lines“
Stop kadras / Naujosios Zelandijos studentai parodijavo dainą „Blurred Lines“

Studenčių iš Naujosios Zelandijos sukurta atlikėjo Robino Thicke‘o dainos „Blurred Lines“ parodija tapo tikra „Youtube“ sensacija, rašo TNT.com.

Vaizdo klipo, kuriame dainuoja trys merginos, pradžioje juokaujama, kad nė vienas vyras, filmuojant šį vaizdo klipą, nebuvo sužeistas ar išnaudotas. Viena nusifilmavusi mergina prieš dainą kreipiasi: „Kiekviena davatka dabar turėtų užsičiaupti.“

Merginos dainuoja apie šiuolaikinę moterį, vyro padėtį ir tai, kaip jos ims viršų bei išnaudos juos savo reikmėms. Dėl seksistinių dainos žodžių ši vaizdo medžiaga net buvo laikinai pašalinta iš „YouTube“.

Tuo tarpu R.Thicke'as savo dainoje „Blurred Lines“ atvirai giriasi, kad turi didelį daiktą tarp kojų ir šiek tiek per daug vaizdingai pasakoja, ką su juo norėtų nuveikti. Visą šį vaizdą sustipriną pusnuogės gražuolės, šokančios šalia dainuojančių vyrų.

Stop kadras/Naujosios Zelandijos studentų parodija
Stop kadras/Naujosios Zelandijos studentų parodija

„Kai kurie „YouTube“ vartotojai pranešė, kad mūsų dainoje vartojama daug nešvankių ir necenzūrinių žodžių. Manau, kad žmonėms tiesiog nepatiko tai, ką išgirdo. Mes tenorėjome pasišaipyti iš Robino dainos „Blurred Lines“, todėl buvome nustebintos, kai vaizdo klipas buvo laikinai išimtas iš sistemos. Atrodo, kad moterims ir vyrams yra taikomi dvigubi standartai net ir muzikoje: jiems galima dainuoti apie seksą, o mums – ne“, – pasakojo viena iš vaizdo klipo idėjos iniciatorių Olivia Lubbock. Kartu su Olivia dainos parodijoje nusifilmavo dvi Oklando studentės – Zoe Ellwood ir Adelaide Dunn.

„Tai, ką matote per TV – nekvepia lygybe. Vaikinai, geriau atsisakykite seksistinio požiūrio. Atėjo laikas nustatyti vyrų ribas ir mes neketiname nusileisti“, – dainuoja 22 metų teisės studentė vaizdo klipe, kurį režisavo Milonas Tesiramas.

Šis vaizdo klipas – vienas iš daugelio, kuriuo bandoma parodijuoti ir įgelti dainos „Blurred Lines“ atlikėjams, tačiau yra vienintelis, kuris dėl seksistinių ir feministiškų pasisakymų buvo laikinai išimtas iš „YouTube“.

VIDEO: Robino Thicke'o dainos „Blurred Lines“ parodija
VIDEO: Robinas Thicke'as – „Blurred Lines“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką