Dabar populiaru
Premjera
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 7d. 11:25

Nika Ganga pristato klipą „Tu iš ten“: pasirinkta erdvė – vidinio pasaulio alegorija

Neseniai nuskambėjus atlikėjos pirmąjam autorinės muzikos vaizdo klipui „Sodas“, Nika Ganga šįkart pristato ypač išpuoselėtą kūrinį „Tu iš ten“.

„Dažnai atsakymų į tam tikras vidines situacijas ieškau savyje, kartais savyje ieškau ir palaikymo, pateisinimo ir paaiškinimų. Daina Tu iš Ten yra priminimas sau pačiam, kad nepaisant išorinio ir vidinio blaškymosi ir sumišimo, esame dieviškos tobulos būtybės, atsiradusios iš pačios esmių esmės. Ir tai yra atsakymas į visus klausimus. Ir tik šis žinojimas yra veiksmingas statant save.“

Atlikėja pasakoja, jog daina gimė labai organiškai.

„Kartais dainos kūrimas yra mechaninis veiksmas, kuomet bandome sudėti žodžius į tam tikrą ritmą ir rimą, o kartais tekstas tiesiog iššauna be didesnių proto įsikišimo ir tik po kurio laiko imi analizuoti tekstą tarsi svetimą ir iškristalizuoji dainos pagrindinę žinutę. Dažniausiai tokie tekstai yra patys geriausi ir retai kada juos reikia redaguoti. Būtent taip atsitiko su daina Tu iš Ten.“

Robertos Kalinauskaitės nuotr./Nika Ganga
Robertos Kalinauskaitės nuotr./Nika Ganga

Vaizdo klipas buvo filmuojamas vėlyvojo modernizmo architektūros pastate, kurio architektūrinės ir meno kūrinių detalės puikiai perteikia pagrindines klipo idėjas, rašoma pranešime spaudai.

Robertos Kalinauskaitės nuotr./Nika Ganga
Robertos Kalinauskaitės nuotr./Nika Ganga

„Pasirinkta erdvė – tai mūsų vidinio pasaulio alegorija. O jis yra visoks: šaltas, tamsus, klaidinantis ir tuo pačiu išlaisvinantis ir šviesus, toje savo pačių šventykloje yra daugybė kambarių, tokių, kuriuose mėgstame užsibūt, tokių, kuriuose kartais save užrakiname, tokių, kuriuose gal dar net nesame buvę. Ir visur galime matyt savo paties atspindžius, šešėlius ir spalvas. Tik atsiradus šiame pastate, pajutau, kad jis talpina savyje visas šias spalvas ir puikiai atskleidžia pagrindinę klipo idėją.

Vasarą atlikėjos Nika Ganga išleista daina sulaukė nemažai dėmesio, todėl atlikėja neslepia ir laukimo, kuomet galės visiems pristatyti savo pirmąjį mini albumą.

„Abi šios dainos bus debiutinio mano mini albumo pavadinimu „Subtilūs kūnai“ kertiniai akmenys. Albume norėjau sudėti dainas, susijusias su meilės jausmu ir skirtingomis to jausmo formomis: meile vyrui, meile savo vaikui, meile sau, meile prigimčiai. Tada siejanti gija labai paprasta, galima sakyti banali, bet niekada neprarandanti savo aktualumo – meilė. Meilė yra kūrybinė jėga, o būtent kūryba įgalina ne tik mūsų fizini kūną, bet ir visus tuos neregimus kūnus, kurie suteikia mums energiją, gilesni žinojimą ir suvokimą taip reikalingus mūsų augimui visomis kryptimis.“

Įvertinkite:

VIDEO: Nika Ganga - Tu iš Ten [Official Video]

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

04:07
01:09:17
00:37

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką