Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 5d. 15:03

Niko Barisas ir CRS pristato bendrą kūrinį: „Esame draugai ir gyvenime“

Niko Barisas
Martyno Stankaičio nuotr. / Niko Barisas
Niko Barisas tęsi savo duotą pažadą gerbėjams ir pristato bendradarbiavimą kartu su Deividu Alejūnu – CRS. Atlikėjai neslepia, kad yra daugiau nei kolegos – jie tikri draugai. „Bėgu nuo bėdų“ nėra pirmasis bendras Niko Bariso ir CRS kūrinys, bet jame galima pajausti kaip nuo kūrybinio kelio pradžios pasikeitė atlikėjai ir jų bendra kūryba.

Niko Barisas ir CRS iš pradžių buvo darbo kolegos, tačiau netrukus bendradarbiavimas kūryboje peraugo į draugystę už studijos ribų, kuri tęsiasi jau ne vienerius metus. Atlikėjai atvirai kalba apie jaučiamą ryšį ir palaiko vienas kitą ne tik kūryboje, bet ir įvairiose kasdienio gyvenimo situacijose.

„Niko Barisą pažįstu nuo jo kūrybinio kelio pradžios. Esame draugai tiek kūryboje, tiek už jos ribų. Mačiau kaip jis keitėsi ir evoliucionavo. Džiaugiuosi matydamas kelią, kurį jis pasirinko, smagu jį stebėti ir jame dalyvauti ir, žinoma, kartais patarti ir gauti patarimų iš jo. Visuomet palaikėme ir palaikome vienas kitą, tiek gyvenime, tiek kūryboje. Linkiu visiems tokių draugų“, – pasakoja Deividas Alejūnas – CRS.

„Su Deividu esame pažįstami jau aštuonerius metus ir galiu drąsiai pasakyt, kad jis man yra „brother from another mother“. Mūsų draugystė prasidėjo, kai, maždaug 14-kos metų, atvykau įrašinėti dainos pas jį į garso įrašų studiją. Sunku pasakyti kaip mes pradėjom taip artimai bendraut, tačiau galiu drąsiai teigti, kad pajutom kažkokį artumo ryšį, kuris mus laiko ir po šitiek metų. Prieš šešerius metus, pačioje mūsų muzikinio kelio pradžioje, išleidome pirmąjį bendrą kūrinį „Arti“. Po šešių metų, suaugę, jau visai kitokie žmonės nei buvome tada, duodam jums naują mūsų kūrybos vaisių „Bėgu nuo bėdų“, – antrina Niko Barisas.

Kūrinys „Bėgu nuo bėdų“ – jaunatviškas, vasariškas ir pozityvus. Niko Barisas ir CRS neslepia, kad šis kūrinys kiek kitoks, nei tie, kuriuos dažniausiai išgirsta jų gerbėjai. Daina „Bėgų nuo bėdų“, kaip ir atlikėjų draugystė, spinduliuoja gera nuotaika ir energija.

„Kūrinys vis dar kvepiantis vasara ir neleidžiantis jos pamiršti. Manau, kad ne tik man, bet ir daugumai ši vasara buvo kitokia nei kitos ir labai buvo gaila ją paleist bei, atvykus rudeniui, grįžti atgal į realybę. Tam įamžinti, dar vis gyvenant vasariškomis emocijomis bei prisiminimais, rugpjūčio pabaigoje mums per vieną naktį, labai natūraliai ir gimė šis kūrinys. Kūrinys apie vasarišką meilę ir jaunatvišką maksimalizmą“, – pasakoja Niko Barisas.

„Labai smagu, kad su Kasparu galim realizuoti kiek kitokias mintis, apie kurias pamirštu savo kūryboje. Šitas kūrinys labai gyvas, jis leido pažiūrėt į gyvenimą su šypsena, ką kūryboje pakankamai retai pavyksta padaryti“, – mintimis dalinasi Deividas Alejūnas – CRS.

Niko Bariso ir CRS bendrą kūrinį „Bėgu nuo bėdų“ galite išgirsti:

VIDEO: Niko Barisas feat. CRS - Bėgu nuo bėdų

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 2 Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką