Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 16d. 20:07

Lietus „Obuolių saloje“ ir uodai neišgąsdino SEL, „Lemon Joy“ ir Jazzu gerbėjų

Renginio akimirka
Kristinos Mažeikaitės/15min.lt nuotr. / Renginio akimirka

Penktadienio vakarą Molėtų rajone esančiame kempinge „Obuolių sala“ įvyko muzikos grupių SEL, „Lemon Joy“ ir muzikos atlikėjų Leono Somovo ir Jazzu pasirodymai. Šie koncertai – kempinge tris dienas trunkančio Didžiausio putų festivalio Lietuvoje dalis.

Kristinos Mažeikaitės/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
J.Arlauskaitė-Jazzu

Visa vakaro programa dėl neskubančių poilsiautojų pasislinko pusvalandžiu vėliau. Į kempingą žmonės plūdo ir prasidėjus pirmiesiems koncertams. Atvykusieji statėsi palapines, neskubėdami leido laiką bendraudami, turėjo progą pasilepinti vandens pramogomis, nemokamai pasidaryti kempinge pastatytoje palapinėje makiažą bei užsiimti kita veikla.

Dar negausi publika, susėdusi ant žolės priešais sceną, klausėsi po aštuonių vakaro scenoje pasirodžiusios ramios Jazzu ir Leono Somovo elektroninės muzikos.

„Čia jūsų tiek mažai, bet vis tiek man padėkite, juk turite gerkles“, – padėti atlikti dainą besirenkančios publikos prašė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Dainininkė koncerte atliko naujausius kūrinius bei pamalonino publiką dainomis „Parduodu savo muziką“ bei „Tik pasilik“.

Visos mano problemos per balius. Kaip balius – taip problema.

Uodų atakos neišvengė ir I.Kofas

„Lemon Joy“ scenoje pasirodė po 22 val. vakaro, lynojant lietui. Atrodė, jog koncerto pradžioje praplyšę debesys nieko gero nežada, tačiau lietus greitai aprimo. Nors lašai iš dangaus krito iki pat koncertų pabaigos, tai publikos nė kiek negąsdino – vakaro tvankumos išvargintiems festivalio dalyviams toks oras tapo tikra atgaiva ir tik vienas kitas klausytojas besislėpdamas po skėčiu stengėsi išlikti sausas.

„Aš kątik dainuodamas suvalgiau uodą. Nemokama užkanda“, – juoksi grupės lyderis Igoris Kofas, kurio, kaip ir kitų festivalio dalyvių nepagailėjo gausiai aplink zujantys uodai. 

„Viskuo tikiu“, „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ – šiuo grupės kūrinius kartu su „Lemon Joy“ traukė visa publika, o dainą „Kažkada“ išsireikalavo bisui.

„Ačiū jums už nuostabų vakarą“, – kelis kartus koncerte kartojo I.Kofas, žvelgdamas į nakties tamsoje muzika besimėgaujančių klausytojų veidus.

Kristinos Mažeikaitės/15min.lt nuotr./Lemon Joy pasirodymas
Kristinos Mažeikaitės/15min.lt nuotr./„Lemon Joy“ pasirodymas

E.Dragūnas: problemos – per balius

Vidurnaktį pasirodė didžiausia festivalio žvaigždė – grupė SEL. Iš visų salos kampelių prie scenos suplūdusi publika spėliojo, ar šįkart Egidijus Dragūnas juos kuo nors nustebins, tačiau klausytojai iš SEL sulaukė nepriekaištingo ir sklandaus šou, kuris šįkart nekvepėjo skandalu.

E.Dragūnas, norėdamas artimesnio bendravimo su klausytojais, paragino apsaugos darbuotojus žmones leisti arčiau scenos.

„Noriu, kad šitas karas pasibaigtų. Jie nieko nedarys...“ – apsauginiams sakė E.Dragūnas, pakvietęs klausytojus arčiau.

SEL lyderis koncerte pažėrė krūvą žinomiausių dainų „Kai mano mintys bėga toli“, „Vėl ruduo“, „Saulės miestas“, „Ten, kur sapnai“, „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“, kurias klausytojai pasitiko itin šiltai. Mažiausiai ovacijų sulaukęs kūrinys – „Aš kaip žąsis“. Po jo žiūrovų palaikymu nusivylęs E.Dragūnas pareiškė, kad ši daina jam nebepatinka ir kad jos daugiau koncertuose nebedainuos.

Koncerte E.Dragūną apėmė dar viena atvirumo valandėlė.

„Visos mano problemos per balius. Kaip balius – taip problema“, – dar dvi dienas švęsiančią publiką patikino „selas“.

Kristinos Mažeikaitės/15min.lt nuotr./SEL pasirodymas
Kristinos Mažeikaitės/15min.lt nuotr./SEL pasirodymas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką