Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 7d. 18:27

„Orgen Roll Band” pristato Lietuvos rokenrolui dedikuotą programą ir vaizdo klipą

„Orgen Roll Band“
Asmeninio albumo nuotr. / „Orgen Roll Band“
„Orgen Roll Band“ – grupė, atsidavusi rokenrolo dvasiai jau 10 metų. Po kūrybinės pertraukėlės studijoje ruošiant naują programą, grupė pristato daugumai negirdėtus arba pamirštus Lietuvos rokenrolo kūrinius iš 1965-1975 m. legendinių „Gintarėlių“, J.Mašanausko, „Eglučių“, „Kertukų“ repertuaro.

„Nuo pat grupės susikūrimo mūsų misija buvo džiuginti publiką su rinktiniais rokenrolo kūriniais iš užjūrio, o dabar atiduodame duoklę Lietuvos rokenrolo scenai” – sako grupės vokalistas Karolis Ramoška.

Asmeninio albumo nuotr./„Orgen Roll Band“
Asmeninio albumo nuotr./„Orgen Roll Band“

Vėlyvą pavasarį nufilmuotas naujos programos videoklipas buvo filmuojamas legendinėje „Vilniaus plokštelių studijos“ įrašų salėje, kurioje ir buvo įrašinėjami to laikmečio Lietuvos atlikėjų albumai.

Įvertinkite:

VIDEO: Orgen Roll Band | Gintarėliai - Stebis Tėtis ir Mama

„Lagamina ima dėtis ir gitaros tveriasi?“, „Į kurortą išvažiuoju, Jūs tik nesupykite“ – tokie žodžiai „Gintarėlių“ dainoje „Stebis motina ir tėtis“ kėlė laisvės ir protesto bangas, tai buvo tų laikų hitas. Šiandien tai jau klasika, kurią verta dar geriau pažinti, klausyti ir šokti! Kviečiame į visas mūsų vintažines diskotekas smagiai pajudėt“ – geromis grupės naujienomis dalinasi Karolis Ramoška.

Artimiausias „Orgen Roll Band” koncertas – jau šį ketvirtadienį 18:30 val., visų pamėgtame „Paupio Turguje” Vilniuje, bei liepos 16 dieną „Garsiakalbis“ Panevėžyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

15:32
08:09
25:50

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką