Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 4d. 18:24

„Original Copy“ pristato savo pirmąją lietuvišką dainą „Nesustok“: tikisi įnešti šviesos

Grupė „Original Copy“
Organizatorių nuotr. / Grupė „Original Copy“

Grupę „Original Copy“ galima prisiminti dėl jų dalyvavimo TV3 televizijos projekte „X faktorius“. Energingumu ir nuotaikingais pasirodymais pasižymėjusi vokalinė grupė niekur nesustojo, spėjo dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, surengė ne vieną koncertą ir jau penktus metus drauge su Juste Arlauskaite-Jazzu koncertuoja arenose. Šiandien jie pristato savo pirmąją lietuvišką dainą, todėl sutiko papasakoti apie ją šiek tiek daugiau, rašoma pranešime spaudai.

„Praėjusiais metais vėl pradėjau rašyti dainas lietuviškai, o grupei „Original Copy“ kaip tik reikėjo lietuviškų dainų. Parašyti dainą tokiai didelei grupei iš tikrųjų nėra lengva, nes rašydamas turi galvoti apie kiekvieną narį, kaip išsidėstys balsai, taip pat turi ir parašyti tekstą, kurio žinutę skleisdami gerai jaustųsi visi. Manau, kad kūrybos procese labai padeda tai, kad vienas kitą pažįstam jau nuo vaikystės laikų“, – teigė grupės narys Audrius.

Dainos aranžuotei grupė pasirinko bendradarbiauti su Faustu Venckumi, su kuriuo susipažino turų su Juste Arlauskaite-Jazzu metu. „Prisimenam kaip Fausto studijoje Justės albumui įrašinėjome pritariančiuosius vokalus, tada po truputį pradėjom planuoti ir savo dainos įrašymą“, – sakė Aušra.

Organizatorių nuotr./Grupė „Original Copy“
Organizatorių nuotr./Grupė „Original Copy“

Grupė taip pat papasakojo apie ilgai užtrukusį kūrybos procesą, apie tai, kad daina buvo parašyta dar praėjusią vasarą ir įvardijo priežastis, kodėl dainą pasirinko išleisti būtent dabar.

„Pastarieji metai buvo išties turiningi, priėmėme sprendimą tęsti muzikinę karjerą be vadybos, vasarą dirbti į Norvegiją buvo išvažiavusi grupės narė Akvilė, kai ji grįžo, Aušra išvyko pusei metų mokytis į Azerbaidžaną. Tiesiog norėjom išlaukti to momento, kai vėl visi būsim kartu, ir dainą išleisti tada“, – pasakojo Audrius.

Dainą galite išgirsti čia:

VIDEO: Original Copy - Nesustok (Official Lyric Video)

Grupė ir toliau tęsia savo veiklą, nors kartais ir būna „išsimėčiusi“ po įvairiausius pasaulio kampus. Galbūt iš šalies tai neatrodo paprasta, bet būtent tarpusavio ryšį jie išskiria kaip pagrindinę priežastį, kodėl tiek metų sugebėjo išlikti kartu.

Organizatorių nuotr./Grupė „Original Copy“
Organizatorių nuotr./Grupė „Original Copy“

„Gyvenant užsienyje, muzikinės veiklos ypač trūko. Dar dabar labai gerai pamenu, kai ėjau savo kasdieninį kelią namo iš darbo ir Audrius atsiuntė dainos „demo“ versiją, kurią įdainavęs tik jis vienas. Tada net suėmė baltas pavydas, kad grupė kuria kažką tokio gražaus. Tačiau geriausia dalis yra tai, kad, grįžus į Lietuvą, beveik iš karto visi nuvažiavome pas Faustą įrašyti ir mano vokalo, todėl labai džiaugiuosi, kad prie šitos dainos spėjau prisidėti ir aš!“ – pasakojo Akvilė.

„Pati dainos mintis yra apie tai, kad dažnai esame linkę nuvertinti savo galimybes. Ši daina skatina nepasiduoti, judėti toliau, siekti savo tikslų bei nebijoti priimti naujų iššūkių, nes taip gyventi yra tiesiog linksmiau. Bendradarbiavome su Grėte Vaičiulyte, kuri nupiešė visas vizualizacijas dainos minčiai perteikti“, – pasidalijo Audrius.

Organizatorių nuotr./Grupė „Original Copy“
Organizatorių nuotr./Grupė „Original Copy“

„Man ši daina reiškia labai daug, esu iš tų žmonių, kurie linkę greitai pasiduoti. Kai pasiduodu, reikia iš kažkur atrasti naujos motyvacijos, o jos ieškau muzikoje, meditacijoje ir taip įgaunu jėgų judėti į priekį. Šita daina man yra viskas viename: motyvacija, supratimas, paskatinimas, meilė“, – antrino grupės narė Ingrida.

Klausytojams linki išlikti pozityviems

Paklausti apie ateities planus grupės nariai neslėpė, jog šiuo metu situacija nėra aiški. „Mūsų ateities planus įvertinti šiuo metu yra sudėtinga dėl susidariusios situacijos. Koncertai „ant klaustukų“, o ir susitikti repetuoti negalime, nes esame penkiese. Tačiau planuose tikrai yra ir noras išleisti daugiau naujos muzikos, ir koncertai, bet dabar susitelksime į tai, kad daina „Nesustok“ pasiektų kuo daugiau klausytojų širdžių“, – mintimis dalijosi Audrius.

„Esant tokiai situacijai, norėčiau palinkėti klausytojams akcentuoti būtent pozityvius ir teigiamus dalykus, nes dabar labai paprasta paskęsti tarp blogų naujienų. Jeigu yra tokia galimybė, tai dabar yra puikus metas daugiau laiko praleisti su savo šeimos nariais. O besilaikant karantino, mūsų daina gali tapti geros nuotaikos užtaisu“, – į klausytojus kreipėsi Ieva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:30
00:20
01:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką