Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Panteros“ pristatė žinomos atlikėjos skandalo įkvėptą vaizdo klipą: „Pačios sau plojame“

Merginų grupė „Panteros“
Asmeninio albumo nuotr. / Merginų grupė „Panteros“
Šaltinis: 15min
0
A A

Merginų grupė „Panteros“ pristato naują kūrinį „Labas rytas (Alio alio)“ ir specialiai jam sukurtą vaizdo klipą. Kaip pasakojo Monika, klipo idėja gimė po to, kai interneto portaluose buvo paviešinti vienos daugeliui gerai pažįstamos dainininkės konfliktai su jai priklausiusio restorano darbuotojais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Dainos tekstas jau buvo parašytas ir tuo metu iš karto išlindo vienos žvaigždės visi galai, kai jos restorano darbuotojai ėmė skųstis. Tuo metu ir pakoregavome dainos tekstą. Nesmerkiu jos, turbūt kiekvienam yra tekę gerai pasilinksminti, pašvęsti, kai kitą dieną būna gėda dėl to, ką padarei. Kadangi dauguma lietuvių yra patyrę panašių situacijų, tai savo naują dainą ir pakreipėme į tą pusę“, – apie kūrinio idėją pasakojo Monika Ostrenkova.

Merginos klipo filmavimą planavo labai ilgai, buvo sukūrusios įvairių scenarijų, ketino atkartoti minėtos dainininkės konfliktines situacijas su darbuotojais, tačiau tai pasirodė pernelyg sudėtinga nufilmuoti.

„Turbūt buvo nelemta, niekaip tokių idėjų neįgyvendinome, o dainą pristatyti norėjosi, nes ji jau buvo įrašyta. Taigi, prodiuseriui Arvydui Martinėnui-Vudžiui ir kilo idėja nufilmuoti viską paprasčiau. Mes jo ir paklausėme, nes buvo baisu neklausyti, jis labai barasi, daug rėkia“, – juokaudama klipo kūrimo istoriją prisiminė Monika.

Kaip pasakojo atlikėja, filmuojant klipą, daugiausiai laiko užėmė pasiruošimas, drabužių paieška, grimas.

„Renata mūsų grupėje yra atsakinga už stilių, ji visais blizgučiais ir kaspinėliais pasirūpino. O nufilmavome labai greitai studijoje. Abi esam charizmatiškos, todėl viskas puikiai pavyko. Klipas tikrai išėjo labai linksmas, gyvas, ryškus, skanus, neperlenktas ir nepervaidintas. Mes pačios sau plojame, kad jis taip gerai pavyko“, – džiaugėsi Monika Ostrenkova.

„Jeigu atkreipsite dėmesį, kūrinyje nuskamba frazė „Ten buvau ne aš“. Ją labai mėgsta ta žvaigždė, apie kurią kalbėjau. Juk visada, jei tik kas įvyksta, ji išsigina, neva aš to nedariau, čia tik kiti „loja“, – juokavo „Panterų“ narė Monika Ostrenkova.

Dainos „Labas rytas (Alio alio)“ muzika – A. Martinėno-Vudžio, tekstą kūrė taip pat jis drauge su Monika.

Beje, karjeros pradžioje grupėje „Panteros“ buvo penkios narės, tačiau šiuo metu yra likusios dvi. Anot Monikos, dabar jau buvusios narės nebegalėjo prisidėti prie grupės veiklos dėl itin pavydžių savo antrųjų pusių.

„Viena narė iškrito iš grupės, nes turėjo problemų su vyru ir buvo iš kito miesto. Kita narė buvo striptizo šokėja. Ji išvažiavo šokti striptizo į Ispaniją. Juk geri pinigai, o ką... mes juk nelauksime, kol ji grįš. Bendru sutarimu Renata Kovtun paliko grupę. O dabar esame likusios dviese – Renata Gaidan ir aš, Monika Ostrenkova. Viena kitą puikiai papildome. Renata varo visus vyrus iš proto, o aš labiau dirbu su publikos emocijomis“, – pasakojo ji.

Paklausta, ar norėtų savo grupę papildyti naujomis narėmis, Monika buvo atvira. „Tikrai ne. Tiek darbo įdėta, o dabar kažkas imtų ir ateitų jau į visą tai, kas mūsų sukurta. Tiek prakentėta, tiek baisių komentarų iškęsta, tiek investicijų. Tikrai nereikia tų naujų narių, viskas ir taip yra puiku“, – atviravo Monika Ostrenkova.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką