Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 2d. 12:33

Paola Hart pristato naują dainą apie prisiminimus „Nebijok prisiminti“: įvertinkite

Paola Hart
Matt Marcus nuotr. / Paola Hart

Paola Hart galėtų būti tituluojama viena kūrybiškai efektyviausių atlikėjų Lietuvoje: vos prieš keletą mėnesių pristačiusi kūrinį „Eurovizijai“, ji grįžta su nauja daina „Nebijok prisiminti“. Dainininkė teigia, kad daina gimė iškart po konkurso atrankos.

„Pastaruoju metu mano gyvenimo tempas labai didelis: studijuoju, kuriu, galvoju apie naujus projektus ir veiklas. Po „Eurovizijos“ atrankos buvau suplanavusi įrašinėti anglišką dainą, tačiau besiruošiant įrašams įvyko tikra magija: iš širdies ėmė lietis lietuviški žodžiai ir per keletą valandų jie tapo nauja gimtąja kalba sukurta daina“, – sako Paola Hart.

Per mažiau nei metus savo gerbėjams pristačiusi 3 dainas ir 2 video klipus atlikėja teigia, kad naujasis kūrinys yra apie prisiminimus, kurie vis sugrįžta.

„Nebijok prisiminti“ yra tarsi trumpa kelionė po praeitį, jausmus, išgyvenimus, kuriuos patiria kiekvienas. Apie tai užsimena ir kūrinio žodžiai: „Dar kartą sugrįžk, mane palaikyk, kol pasibaigs daina“. Pasibaigus jai, pasibaigia ir kelionė į praeitį, prisiminimai lieka prisiminimais, o dabartis, laikui bėgant, virsta ateitimi. Tai leiskite dainos nešami į prisiminimus!“, – apie kūrinio prasmę pasakoja atlikėja.

Įvertinkite kūrinį:

VIDEO: Paola Hart - Nebijok Prisiminti

Po dalyvavimo „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinėje atrankoje ir įrašius dainą, Paola Hart išskubėjo į Škotiją gyventi studentiško gyvenimo – laikyti egzaminų. Atlikėjai pritrūkus laiko fotosesijai Lietuvoje, prodiuseriai sugalvojo ją organizuoti Glazge.

„Turėjau nuostabiai jaukią fotosesiją su fotografu, kuris yra škotas. Labiausiai nustebino tai, kad jis turi lietuviško kraujo: jo senelis – lietuvis.“, – įdomios pažinties momentais dalinasi Paulina.

Matt Marcus nuotr. /Paola Hart
Matt Marcus nuotr. /Paola Hart

Po egzaminų Karališkoje Škotijos konservatorijoje vasarą atlikėjos laukia tolimesni albumo įrašinėjimo darbai Lietuvoje.

Paola Hart (Paulina Paulauskaitė) 2017-aisiais iškovojo trečiąją vietą konkurse „X faktorius“ ir buvo tituluota kaip viena balsingiausių atlikėjų projekte. Taip pat tais pačiais metais ji įsitvirtino geriausiųjų atlikėjų penketuke ir pelnė diplomatės vardą konkurse „Slavianskij Bazar“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:19
00:58
01:38

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką