Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 10, 12:26

Pasitikėjimą savimi rodanti „X faktoriaus“ dalyvė Lukrecija sulaukė pastabos

Prasidėjo naujas „X faktoriaus“ etapas „Kėdžių iššūkis“. Jo metu dėl trijų vietų tiesioginiuose finaluose kovojo paaugliai, o sau komandą rinkosi pirmasis teisėjas, Saulius Urbonavičius-Samas. Jo laukė ypatingai sunkūs momentai – ar jam pavyko pasirinkti teisingai?
„X faktoriaus“ dalyvė Lukrecija
„X faktoriaus“ dalyvė Lukrecija / V.Černiausko nuotr.

Viena ryškiausių paauglių kategorijos dalyvių – Lukrecija Vasiliauskaitė. Mergina neslepia labai norinti praeiti šį etapą. Jeigu taip neatsitiks, Lukrecija jausis labai blogai. „Negaliu nieko nuvilti. Turiu būtinai pereiti“, – atvirai pasakojo 17-metė.

Baimė nenuvilti savęs ir kitų Lukreciją pasivijo iš vaikystės ir paauglystės. Kai ji buvo maža ir tik pradėjo dainuoti, turėjo labai daug kompleksų. Anksčiau Lukrecija niekuomet savęs nelaikė išskirtine. Tačiau dabar ji užaugo ir jaučiasi stipria bei labai charizmatiška.

Kitaip ir negali būti – „X faktoriaus“ dalyvė nuolat sulaukia komplimentų iš aplinkinių dėl savo įspūdingos išvaizdos. Dėmesį traukia ir merginos ūgis – 181 cm. Teisėjai taip pat itin palankiai įvertino ir Lukrecijos pasirodymą atrankose – tąkart mergina išgirdo keturis „taip“ ir galybę pagyrų.

„Būti scenoje aš jau esu pripratusi. Jaučiuosi pasiruošusi, užtikrinta. Tačiau visą laiką labai sveika turėti jauduliuką pilve. Tada jautiesi žmogiškai, geriau pasiseka. Tikiuosi, išsėdėsiu iki galo. Tai yra mano šiandienos tikslas – išsikeli tikslą, padarai, o tada išaušta kita diena“, – sakė Lukrecija.

Tačiau ne kas kitas, bet per didelis pasitikėjimas savimi gali Lukrecijai pakišti koją. Tą pastebėjo teisėjai ir nesusilaikė nedavę merginai pastabos.

„Kaip ten sako? Viskas į vienus vartus. Norėčiau, kad tu gautumei kėdę. Finalo vertas pasirodymas, gera techninė bazė. Tačiau yra vienas paprastas niuansas, kuris man neduoda ramybės – publika gali nesusijungti su tavo veidu. Pasigedau vienos mimikos – šypsenos“, – pasirodymą komentavo teisėjas Saulius Prūsaitis.

V.Černiausko nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu
V.Černiausko nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu

„Visiškai pritariu Prūsaičiui. Atrodė, kad esi pikta ar per daug savimi pasitiki. Žinoma, yra dėl ko. Tu puikiai dainuoji ir puikiai atrodai. Tačiau reikėtų labiau atsiduoti į pačią muziką, įsiklausyti teksto, daugiau flirto, žmogiško švelnumo. Turi nuostabų balsą. Tačiau reikia šiek tiek „įsižeminti“, jei nori eiti toliau“, – sakė teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką