Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 03, 14:49

Paskelbta, kas pradės Prancūzijos žvaigždės Barbaros Pravi koncertą Lietuvoje

Jau gegužės 20 dieną į Lietuvą atvyks praėjusiais metais Europą suvirpinusi didžiausiame dainų konkurse „Eurovizija“ bei antrąją vietą iškovojusi lyriškoji Prancūzijos atlikėja Barbara Pravi. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kam patikėta pradėti vieną romantiškiausių sostinės „Compensa“ koncertų salėje įvyksiančių koncertų.
Barbara Pravi
Barbara Pravi / Organizatorių nuotr.

Paryžiuje gimusi ir gyvenanti žinoma atlikėja po sėkmingo pasirodymo „Eurovizijos“ dainų konkurse tapo žinoma ne tik savo šalyje, bet ir visoje Europoje. Savo tikrumu, balso subtilumu ir lyriškumu pavergusi žiūrovų širdis, įteptame koncertų grafike, šalies renginių organizatorių kvietimu, surado vietos Lietuvai ir sutiko surengti išskirtinį koncertą. Tiesa, koncertas dėl dainininkės Barbaros Pravi buvo perkeltas ir įvyks jau gegužės 20 dieną, rašoma pranešime spaudai.

Išskirtinį koncertą patikėta pradėti muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtojams – grupei „Mando“, kurią sudaro pianistas Mindaugas Pundzius bei vokalistas iš Prancūzijos Antoine Wend.

Pasak atlikėjo, tai išskirtinė galimybė, kuri labai pradžiugino, o Barbaros Pravi kūryba žinomas dainininkas susidomėjo dar gyvendamas Prancūzijoje.

Asmeninio albumo nuotr./„Mando“
Asmeninio albumo nuotr./„Mando“

„Apie Barbarą Pravi pirmą kartą sužinojau kaip tekstų autorę, kuriuos ji parašė bendradarbiaudama su daugeliu prancūzų menininkų. Vėliau ją atradau, kaip ir dauguma kitų, „Eurovizijos“ konkurse 2021 metais. Turėjau galimybę ją išgirsti ir viename koncerte, kuris vyko Paryžiuje. Tuomet paliko labai gerą įspūdį. Man, kaip jaunam kūrėjui, didžiulė garbė pradėti jos solinį koncertą Vilniuje“, – teigia „Mando“ narys Antoine.

Atlikėjas ryškiai Prancūzijos atlikėjai negaili gražių žodžių ir teigia, kad šio gyvenimo įvykio laukia su didžiuliu jauduliu ir nekantrumu.

Domo Rimeikos nuotr./„Mando“
Domo Rimeikos nuotr./„Mando“

„Barbara Pravi yra įkvėpimas tiek muzikine prasme, nes per savo žodžius ji sklinda į žmonių širdis tarptautiniu mastu, tiek žmogiškai – dėl savo artumo ir nuoširdumo su publika. Ši neįtikėtina galimybė publikai atlikti savo žodžius, melodijas, kylančia iš mano jausmų ir emocijų. Nekantrauju dainuoti ir pasidalinti su žmonėmis savo istorija, kurioje, tikiuosi, kuo daugiau žmonių galės atpažinti ir save“, – teigia kūrėjas.

Asmeninio albumo nuotr./„Mando“
Asmeninio albumo nuotr./„Mando“

Prancūzę Europoje išgarsino ir daugybės gerbėjų liaupsių Lietuvoje sulaukęs kūrinys „Voilà“, kuris visose pasiklausymo platformose turi rekordinius perklausų kiekius. Pačiai B. Pravi artimas kūrinys pasakoja apie atlikėją, ilgai buvusią šešėlyje, tačiau norinčią užkariauti sceną ir pasidalinti savo dainomis su pasauliu. Kūrėja įkvėpimo sėmėsi iš šansono žanro ir tokių atlikėjų kaip Jacques'as Brelis ir Edith Piaf.

Prancūzijos žvaigždės Barbaros Pravi koncertas įvyks gegužės 20 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

Barbara Pravi – Voilà

VIDEO: Barbara Pravi - Voilà - LIVE - France

Antoine Wend - SOS d’un terrien en détresse

VIDEO: Antoine Wend - SOS d’un terrien en détresse

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką