Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 11:06

Paskutiniai „Lietuvos talentų“ superfinalo dalyviai: abejingų nepaliko akordeonistas

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo paskutinį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Tiesioginės transliacijos metu paaiškėjo likę du į superfinalą keliaujantys dalyviai – jau šį sekmadienį sužinosime, kas taps šio sezono projekto nugalėtoju.
DSC07913
Vytenis Danielius / M.Baranausko nuotr.

Daugiausiai žiūrovų balsų sekmadienio vakarą sulaukė uždainavęs akordeonistas Vytenis Danielius. II ir III vietose atsidūrė ir prieš teisėjus stojo šokėjų pora Rokas ir Eivina bei „Diamonds show“. Inga Jankauskaitė savo balsą atidavė šokėjams, Justinas Jankevičius ir Marijus Mikutavičius – „Diamonds show“. Išskirtinį performansą atlikusios gimnastės pateko į superfinalą.

M.Baranausko nuotr./„Lietuvos talentų“ akimirka
M.Baranausko nuotr./„Lietuvos talentų“ akimirka

O štai pirmasis vakar scenoje pasirodė aktorius Linas Barauskas. Kalėdų senelio kostiumu pasipuošęs dalyvis surengė „stand-up“ žanro pasirodymą, kuriuo bandė prajuokinti žiūrovus ir teisėjus.

„Tiek daug tikėjausi... 30 metų atgal būčiau laimingesnis jus stebėdamas“, – kalbėjo M.Mikutavičius.

Šokėjų pora Rokas ir Eivina scenoje surengė tikrą šokio spektaklį. Po pasirodymo Eivina nesuvaldė emocijų ir ėmė braukti ašaras.

„Labai už jus sergu... Turiu nedidelį nerimą, ar žiūrovai nori priimti dramatizmą“, – sakė I.Jankauskaitė.

Gimnastė ant stulpo Santana Salmanovič dar kartą parodė, kokia yra stipri. Mergaitė sulaukė pagyrų dėl užsispyrimo ir noro siekti tikslų.

„Neabejotinas talentas“, – sakė M.Mikutavičius.

Šokėja Tija Lebeckytė sulaukė pagyrų dėl pasirinkto garso takelio bei apgalvoto pasirodymo.

„Puošiate šią sceną. Jūsų konkurentai turi didelių problemų“, – sakė J.Jankevičius.

M.Baranausko nuotr./„Lietuvos talentų“ akimirka
M.Baranausko nuotr./„Lietuvos talentų“ akimirka

Akordeonistas Vytenis Danielius scenoje ne tik grojo, bet ir dainavo. Daugybę talentų turintis dalyvis scenoje jautėsi laisvai ir savimi pasitikintis.

„Norėjosi daugiau netikėtumų. Plėskite savo repertuarą ir būsite reikalingas visuose vakarėliuose“, – kalbėjo I.Jankauskaitė.

Vakar įspūdingą pasirodymą surengė „Diamonds show“ šokėjos. Teisėjai negailėjo pagyrų choreografijai ir linkėjo sėkmės superfinale. Pasirodymas visiems paliko labai didelį įspūdį.

„Jaučiu talentą ant mūsų scenos“, – sakė J.Jankevičius.

Mentalistas Nicholas Kin į pasirodymą įtraukė ir teisėjus. I. Jankauskaitė buvo šokiruota, o žiūrovai plojo atsistoję.

„Jei būčiau žiūrovų vietoje, galvočiau, kad viskas susitarta. Tai yra kažkas man velniškai nesuprantamo...“ – pripažino teisėja.

Gertrūda Vostrecovaitė neslėpė svajojanti patekti į superfinalą. Cirko artistė sužavėjo teisėjus – dalyvės talentas nepaliko abejingų.

„Tai, ką jūs darote, yra vartai svajonėms įgyvendinti“, – sakė I.Jankauskaitė.

„Ritmas kitaip“ pasirodė puikiai – teisėjai negailėjo pagyrų bei ragino už juos balsuoti. „Gera žiūrėti. Su jumis gyveni, eini per visą pasirodymą“, – kalbėjo J.Jankevičius.

M.Baranausko nuotr./„Lietuvos talentų“ akimirka
M.Baranausko nuotr./„Lietuvos talentų“ akimirka

Aktorė Monika Survilaitė dar kartą įsikūnijo į mentalistę. Dalyvė scenoje perpjovė žmogų pusiau.

„Jus pamačius neįmanoma pamiršti“, – merginai komplimentų negailėjo I.Jankauskaitė.

O štai jau šį sekmadienį pagaliau įvyks tai, ko žiūrovai laukė visą sezoną – paaiškės „Lietuvos talentų“ nugalėtojas. Superfinale pasirodys dešimt dalyvių. Jų likimą spręs žiūrovai – tik jie balsuodami išrinks, kas taps nugalėtoju ir pelnys 10 tūkst. eurų.

„Lietuvos talentų“ superfinalas – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką