Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 09 22, 10:20

Paskutiniai renginiai kieme šiemet: Monikos Liu koncertas ir „Kultūros naktis“

Aktyviausia vasaros renginių erdvė Vilniaus senamiestyje „Vasaros Terasa“ pradėjo paskutinę renginių savaitę šiemet. Iš viso nuo birželio 1 d. čia įvyko virš 110 renginių. Sezoną jau šį ketvirtadienį, rugsėjo 23 d., pabaigs šiemet šioje scenoje dar nedainavusi Monika Liu. Taip pat rugsėjo 24 d. „Vasaros Terasoje“ vyks „Kultūros naktis“.
Monika Liu
Monika Liu / Jurgos Urbonaitės nuotr.

Monika Liu atskleis tai, ką kūrė Londone per karantiną

„Jaučiu, kad tai bus romantiškas, sentimentalus ir lengvas vakaras. Noriu, kad visiems būtų gera ir į rudenį žengtume apsikabinę, besibučiuojantys, dainuojantys ir šokantys. Man svarbus yra kiekvienas į mano koncertą atėjęs žmogus. Dabar tai vertinu labiau nei bet kada“, – sako Monika Liu.

Netrukus dainininkė pristatys naują kūrybą iš savo būsimojo albumo, kurio įrašymo darbai vyko karantino metu dar šį pavasarį Londone: „Viskas atrodė tarsi pirmą kartą. Atrodė, jog įgyta pastarųjų metų patirtis ištirpo, tačiau po poros savaičių intensyvaus darbo rezultatai ėmė džiuginti“, – pasakoja dainininkė ir žada sugroti kelias savo naujienas „Vasaros Terasoje“.

Jurgos Urbonaitės nuotr./Monika Liu
Jurgos Urbonaitės nuotr./Monika Liu

Monika Liu šiuo metu yra viena populiariausių Lietuvos atlikėjų. Ji nebijo žiūrovų akivaizdoje keistis, eksperimentuoti, pasijuokti ir netgi paverkti, dėl to visada yra įdomi ir nenuspėjama.

Šiemet sezonas sudėtingesnis, tačiau nuotaikos – pakilesnės

Šį sezoną, nuo pat karantino pabaigos, „Vasaros Terasoje“ buvo surengta apie 60 gyvo garso koncertų ir dar apie 50 kitų renginių – humoro pasirodymų ir elektroninės muzikos vakarėlių. Iš viso šioje melomanų pamėgtoje Vilniaus erdvėje šiemet apsilankė virš 50 tūkst. žmonių.

Ir nors minėti skaičiai skamba įspūdingai, „Vasaros Terasos“ programą koordinuojančios muzikos agentūros „Damn Good“ bendraturtė Greta Lechavičiūtė šių metų sezoną įvardina kaip sudėtingiausią:

Martyno Vitėno nuotr./Koncertas
Martyno Vitėno nuotr./Koncertas

„Akivaizdu, kad žmonės buvo išsiilgę renginių ir gyvos muzikos, o atlikėjai – savo klausytojų. Vis dėlto šis renginių sezonas dėl dažnų ribojimų pokyčių buvo sudėtingesnis nei pernai. Tai apsunkino renginių planavimą. Tačiau didžiulis kiekis optimizmo ir gerų emocijų antplūdis per santykinai trumpą laiką atpirko bet kokius sunkumus.“

Išskirtinėje Vilniaus Senamiesčio erdvėje savo koncertą dar šiemet surengs ir kitas Lietuvos atlikėjas – OG Version. Vienas sėkmingiausių šalies reperių, kurio albumas „Motyvacijos tikslai“ jau ilgą laiką puikuojasi Lietuvos topų viršūnėse, „Vasaros Terasoje“ pasirodys dar šįvakar, rugsėjo 22 d. Rugsėjo 23 d. ant scenos lips Monika Liu, o rugsėjo 24 d. čia vyks „Kultūros nakties“ renginys.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką