Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 29d. 11:31

„Patruliai“ pristato vasarišką desertą – kūrinio „Ten“ naują versiją

„Patruliai“
Algirdo Kubaičio nuotr. / „Patruliai“

„Pirmoji kūrinio versija buvo išleista 2014 metais, tačiau juk senos geros dainos niekad nepabosta. Anksčiau tai buvo rami baladė. Tačiau vasarą taip norisi ritmo, šėlsmo ir aistros! Tad nutarėme, kad metas prikelti mūsų seną, klausytojų mėgiamą dainą „Ten“ naujam gyvenimui ir visus išjudinti“ – pasakoja grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius.

„Pati daina – apie vasaros karštį, kūnų artumą ir troškimą niekad nesiskirti. Juk vasarą meilė tikrai kažkokia karštesnė ir pilnesnė“, – tęsia kitas grupės narys Juozas Butnorius.

Abu grupės nariai pasakoja, kad vasarą laukia intensyvus koncertų grafikas, tad ir klausytojus norisi džiuginti ne tik visų pamėgtomis, bet ir naujai skambančiomis dainomis. „Klausytojai – mūsų variklis. Jaučiame, kas jiems patinka, ko reikėtų. Visada stengiamės, kad būtų kuo geriau. Manome, kad nauja dainos „Ten“ versija šią vasarą bus tikras desertas mūsų gerbėjams “, – džiaugiasi Algirdas.

Grupė „Patruliai“ naująją dainos „Ten“ versiją pirmąkart scenoje sudainuos festivalyje „Benai, plaukiam į Nidą“. „Šis festivalis – ypatingas, lyg žymintis vasaros pradžią. O tada jau vasarėlė prasideda tokiu tempu... Puikus vasaros startas su Benu, tikrai“, – savo dalyvavimu festivalyje džiaugiasi abu atlikėjai ir kviečia išgirsti naująją dainos „Ten“ versiją.

Įvertinkite:

VIDEO: Patruliai - Ten (2019) (Official)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką